reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 28.02.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Jackie Chan snídal v Praze! Víme kde a na čem si pochutnával!

Čvn 25, 2018 | Nejnovější

reklama

Charizmatický herec a lamač dívčích srdcí Jackie Chan byl přistižen v pražské kavárně Mondieu při snídani! Ten, kdo v sobotu ráno zavítal do Obchodního centra Chodov měl velkou šanci spatřit jednoho z nejznámějších herců. A co si dal hrdina akčních komedií k sobotní snídani?

Jackie Chan je milovník jídla. Založil několik vlastních restaurací nesoucí název Jackie’s Kitchen. Tak není divu, že na snídani zavítal právě do kavárny Mondieu, která je proslulá svými skvělými a lahodnými snídaněmi. Personál Mondieu prozradil, co si Jackie objednal. Akční snídaně podle Jackie Chana vypadala takto: Omega3 smoothie, domácí karamelový cheesecake, bio organická káva v podobě cappuccina a nanuk vlastní výroby.

Chcete snídat jako tento akční hrdina? Vybírejte podle kvality, čerstvosti a široké nabídky poctivých pokrmů. Herci z akčních filmů se sice musejí udržovat v kondici, ale i čas od času taky mohou zhřešit a pochutnat si na něčem sladkém. Hongkongský herec zazářil nejvíce ve filmech: Mstitel beze jména, Legenda o opilém mistrovi, Božská relikvie a pak také legendární Police Story.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama