reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 22.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Hýčkejte sebe i své blízké: Potěšte květinou, máte slevu

Pro 19, 2017 | Nejnovější

reklama

Společnost Florea.cz patří mezi nejvýznamnější hráče na trhu, co se týká rozvozu květin. Jako jediné internetové květinářství v České republice rozvoz realizují vlastními chlazenými vozy, dokonce i do té nejmenší obce. Není se proto čemu divit, že jsou mezi zákazníky stále oblíbenější. Zároveň se to však svým věrným nebojí vracet.

Radost květinou je jedna z nejkrásnějších, kterou můžete svým blízkým udělat. Můžete tak udělat svět krásnější, což nedokáží ani politici, ani zákony, které slavně vymyslí, dokonce ani novoroční projev prezidenta. Svět lepší dělají prostě lidé, kteří nemyslí jen na sebe, ale dokáží radost rozdávat i ostatním. A jak jinak, než květinou? „Vážíme si důvěry všech lidí, kteří využili služeb naší společnosti. Přejeme všem pohodové Vánoce a úspěšný rok 2018,“ vzkazují zakladatelé Florea.cz Kateřina a Jiří Hemerle.

A jelikož Vánoce jsou dny, kdy si rozdáváme dárky, i oni všem svým zákazníkům jeden krásný nadělí. Každý, kdo si objedná květiny na webu florea.cz, může zadat kód 968519 a získá tím desetiprocentní slevu na svůj nákup. Tento kupón lze uplatnit až do konce letošního roku.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama