reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 22.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Hvězdy si užívaly otevření Freestyle areálu Kolbenka! To bylo radosti!

Bře 18, 2016 | Nejnovější

reklama

Veřejnost už ji sice využívá několik týdnů, nyní však došlo k oficiálnímu otevření Freestyle Areny Kolbenka. V jedinečném a na české poměry hodně ambiciózním areálu najdete vše, aby jste uspokojili vaši sportovní dušičku. Na opening party, kterou moderovali Veronika Farářová a reprezentační trenér českých akrobatických lyžařů Lukáš Vokatý, se dobře bavili nejen hosté z řad partnerů arény, ale také známé tváře českého showbyznysu.

Celý komplex byl vybudován z továrnické haly, práce na 1800 metrech čtverečních trvaly od července do prosince loňského roku. Mnozí škarohlídi nevěřili, že se myšlenka vůbec může stát realitou. Jejím autorům však naštěstí víra zůstala a výsledkem je sportoviště, které v České republice nenajdete. Vyzkoušet můžete trampolínový park, kde si na ploše víc než 500 metrů čtverečních se sami rozhodnete, jestli využijete dlouhé trampolínové pásy, spousty na sebe navazujících trampolín nebo dopadiště s molitany. K dispozici jsou prostory na freestyle, kde návštěvníky čekají dva různě velké skoky pro lyže i snowboard. Dopadiště plné molitanových kostek (foampit) vám dodá odvahu nacvičit i kousky, na které si v reálném terénu netroufnete. Trešničkou na úžasném dortu jsou pak simulátory Maxxtracks, kde si můžete vyzkoušet jízdu na lyžích i snowboardu.

Simulátory jsou založeny na unikátní technologii pohyblivého pásu s nastavitelnou rychlostí a úhlem sklonu. Obtížnost a podmínky vám přizpůsobí přímo na tělo a vy budete moci trénovat jak oblouky v pluhu, tak sjezdové či carvingové oblouky. „Je to pecka! Nevím, jestli si na to troufnu sama, ale určitě dorazím se synem. Trampolíny a lyže rozhodně bude chtít vyzkoušet,“ usmívala se LEJLA ABBASOVÁ, která byla jednou ze známých tváří, které se oficiálního otevření zúčastnily.

Dorazili i Eva Decastelo, Štěpánka Decastelo, Petr Vojnar, Romana Pavelková, Dominika Myslivcová, Zdeněk Podhůrský nebo olympionik ze Soči Marek Skála. V rámci módní přehlídky se pak předvedly také finalistky České Miss Karolína Humečková a Zuzana Juračková. Všichni pak sledovali například ohňovou show několikanásobného mistra světa v pyromuzikálních ohňostrojích Davida Nového, freestyle exhibice a ukázky na Maxxtracks simulátorech. Nejdůležitější však bylo, že se všichni skvěle bavili a slíbili, že Freestyle Kolbenka bude jejich pravidelnou zastávkou.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama