reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 28.02.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Hvězda muzikálu Děti ráje se odvázala! Mrkněte na ty žhavé fotky!

Kvě 5, 2017 | Nejnovější

reklama

Herečka Aneta Vrzalová, hvězda muzikálu Děti ráje, kde hraje hlavní roli mladé Evy, si poprvé v životě vyzkoušela roli modelky. I když má na modeling rozhodně tvář i míry, nikdy si na kariéru krásky z plakátu netroufla. Až nyní. 

Odhodila stud a nafotila pořádně sexy snímky s fotografkou Miou Mirrelli, které budou zdobit její podpiskarty muzikálu Dětí ráje. „Bylo to moje první focení v životě a bylo to pro mě hodně náročné. Nevěděla jsem jak se postavit, jak se tvářit. Musím říct, že mi fotografka Mia strašně pomohla. Přesně si mě vedla, ale i přesto jsem odcházela se zvláštním pocitem. Upřímně jsem se bála výsledku, protože vím, že jsem byla vlastně nemožná,“ říká dnes již se smíchem Aneta. „Když mi poslala Mia výsledné fotky, byla jsem totálně v šoku. Nemohla jsem věřit, že jsem to já.  Jsem nadšená,“ dodala herečka.

Aneta má skvělou postavu, kterou si udržuje hlavně cvičením. „Strašně mě to baví. Cvičím každý den, chodím běhat, dělám dřepy a kliky. Někdy mi přijde, že mám stehna svalnatá až moc, ale mě pohyb a dřina prostě nabíjí,“ dodala Vrzalová, která vedle Dětí ráje momentálně natáčí film Michala Davida Decibely lásky, kde získala jednu z hlavních rolí

Foto: Mia Mirrelli

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama