reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 25.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Hrozí válka? Protečkní fracek Novotný vs. zbytek mediálního světa!

Led 16, 2016 | Nejnovější

reklama

Český mediální rybníček je sice malý, ale to neznamená, že by se v něm nic nedělo. Naopak, voda se vaří prakticky neustále. Teď to vypadá, že se do sebe pouští těžká váha, protekční synek PAVEL NOVOTNÝ (34) proti…vlastně proti všem! 

Je to celkem zamotaná story. Novotný už nějaký ten pátek bojuje proti samozvanému vládci fotbalové Barcelony Marku Vítovi, který všude vypráví, jakým je v katalánském velkoklubu pánem. Věřit mu to mohou snad jen chovanci ústavů pro duševně choré, ale to je jiná historka. Nám jde o úplně něco jiného. Novotný totiž, jak je jeho zvykem, proti sobě popudil řadu mediálních hráčů. Novotný se podle jednoho novináře dal do spolku s podnikatelem KK, mimo jiné exmilencem moderátorky Top Staru Evy Perkausové. Protekční synek to nijak nepopírá s tím, že je to práce jako každá jiná. Až do této chvíle je to vlastně sranda.

To, co už pořádně smrdí je, že se k nám donesly informace, že měl Novotný onoho novináře a některé další kolegy uplácet. Prý proto, aby nevyšly na světlo informace, které se nehodí do krámu jménem „KK“. Údajně se měl sejít s lidmi z novin a redakcí internetových serverů poté, co otec Evy Perkausové a zároveň ex tchán KK, poslal do médií svoji zpověď. Někteří si ale prý Novotného nahrávali a mají tedy proti němu důkazy. Každopádně je to celé zvláštní. Máslo na hlavě mají tak jako tak úplně všichni, ať už stojí na jakékoli straně. Zastávat se frajera, který patří do blázince a ne do Barcelony nebo někoho, kdo poslal, jak napsal Ladislav Perkaus, svoji milenku a partnerku KU do banky, aby vybírala nakradené peníze z účtu, který hlídá FBI? Vít s Kubou by si mohli podat ruce.

Foto: Herminapress, Facebook, archiv

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama