reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 25.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Hra na PlayStation podle Myslivcové? Proč ne, třeba by šla na dračku

Čvc 21, 2018 | Nejnovější

reklama

Už 7. září vychází nová hra na PlayStation, která bude sledovat osudy „pavoučího muže“. Marvel’s Spider Man bude jistě zajímavý počin. Jelikož jsme se dozvěděli, že je to také oblíbená hra české Barbie Dominiky Myslivcové, zajímalo nás něco jiného – jak by asi vypadala hra podle naší „růžovky“?

Představa běhající a skákající Dominiky je docela zábavná. Anebo byste ji raději viděli v nějakého bojovce, abyste si do ní mohli praštit? A nezapomeňte, že existují i lechtivé hry. Takže kdo ujíždí třeba na hambatých kreslených postavičkách, přišel by si na své. My to ale vidíme trošku jinak. Cílem hry by bylo nastřádat co nejtučnější bankovní konto, bydlet v nejluxusnějším domě, mít služebnictvo, v garáži nadupané káry či outfity nejlepších světových značek ve skříních. Co myslíte, to už by na Dominiku sedělo více, ne?

Těžko říct, jestli by taková hra zaujala. Ovšem při pohledu na youtube kanál Dominiky, kde jsou pod jednotlivými příspěvky i milióny shlédnutí, to zase tak nereálné není. „Možná bych se na takové hře chtěla podílet, proč ne. PlayStation mají dnes už snad všichni, takže bych byla zase o něco slavnější,“ uculuje se Myslivcová. Nezbývá než doufat, že firma nic podobného v plánu nemá. Protože to už bychom si ní vůbec nevydrželi…

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama