reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 28.02.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Horáčkova dcera Julinka šla poprvé do školy

Zář 6, 2017 | Nejnovější

reklama

První školní den je pro každého prvnáčka chvíle, na kterou nikdy nezapomene, stejně tak jako jeho rodiče. Přesně tak to má i textař a podnikatel Michal Horáček, který s manželkou Michaelou vedli do první třídy jejich šestiletou dceru Julii.
V barevných šatičkách, s fialovou taškou na zádech a s kytičkou pro paní učitelku. Tak se šestiletá Julie Horáčková vydala poprvé do školy. Michal Horáček s manželkou Michaelou vedli dceru Julii poprvé do školy. I když šla Julinka s maminkou Michaelou a tatínkem Michalem poprvé do školy zvesela, ukápla i slzička. To si prožil každý z nás. Ale šlo o první a poslední obavy – jak že to v té škole bude a co paní učitelka. Protože je ale dcera slavného páru velmi inteligentní, empatická, tak poté, co vstoupila do třídy, ostych spadl a do školy se teď už těší.

Michal Horáček s manželkou Michaelou jsou hrdými rodiči, ale hlavně jsou rádi, že mohli prožít společně jeden z nejkrásnějších dnů ve svém životě, a to – vést své dítě poprvé do školy. U toho by každý rodič prostě měl být. A vždy na to budou rádi společně vzpomínat.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama