reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Neděle 14.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Hlasuj v soutěži Ukaž se! Vyhraj super ceny jako třeba Karolína

Pro 10, 2017 | Nejnovější

reklama

Soutěž, která pomáhá (nejen) začínajícím zpěvákům nastartovat kariéru nebo se prostě dostat do podvědomí veřejnosti. To je UKAŽ SE!, pořad, který úspěšně začala vysílat televizní stanice SPORT 5. Ovšem vyhrát může v podstatě každý. Jak je to možné?

Jestli neumíte zpívat, nezoufejte. I na vás totiž čekají super ceny od společností SENCOR či BaByliss. Před Vánocemi je fajn každý dárek. Naposledy se z akční kamery radovala Zuzana Ž. z Roztok u Prahy. Stačí málo, hlasovat v hitparádě pro svůj oblíbený song. Hlasovat můžete ZDE. Ve hře je toho však mnohem více. Jen namátkou Bluetooth reporoduktor IPX5sportovní stereo sluchátkaelektrický holící strojekmeteorologická stanice a další super ceny. Premiéra nového dílu na vás na SPORT 5 čeká už 13. prosince v 11 hodin dopoledne. Kdo by to nestihl, tak jsou na programu samozřejmě i reprízy (16.12. 22:05, 17.12. 16:15, 18.12. 17:15, a 19.12. ve 21:05).

Jedinečná show UKAŽ SE! je samozřejmě určena hlavně zpěvákům. Žádná SuperStar, na kterou si už nikdy nikdo nevzpomene (když se nějaký z neúspěšných kandidátů náhodou nestane ministrem , jako Adam Vojta). Tady je k dispozici řada odborníků, jako je Michal David, Linda Finková a další. To se zpěvákům věnují a poznají, zda je v nich opravdu talent, se kterým je dobré dále pracovat. Show moderuje rapperka Sharkass, součástí pořadu jsou i rozhovory se známými sportovci. Zkrátka, podívejte se sami. A ještě lépe, rovnou se přihlaste, nebo alespoň hlasujte v hitparádě!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama