reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 15.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Hitem konce roku je namrzlá růže: Překvapila i Barbie Myslivcovou!

Pro 30, 2017 | Nejnovější

reklama

Přemýšlíte, že ještě před koncem roku pošlete někomu blízkému puget růží, ale chcete se nějak odlišit? Naprostým hitem posledních dní je tzv. namrzlá růže. Neseženete ji sice všude, ale efekt za to stojí. Dominika Myslivcová by mohla vyprávět.

Růžová Barbie květiny miluje, o čemž svědčí obrovské množství, které letos dostala. Jejími favority jsou růže, které dostává doslova po stovkách. Těsně před koncem nového ruku dostala další zailku, tentokrát novinku v podobě namrzlých růží, které nabízí společnost Florea.cz„Vždycky mě dokázali překvalit. Ale musím říct, že jsem nečekala, že dostanu ještě  něco takového a před koncem roku. Něco takového jsem v životě neviděla. Je to moc krásné a navíc, vzhledem k roční době, i stylové. O to více mě to ale těší,“ usmívala se známá youtuberka. A co vlastně je hitem konce letošního roku?

Cold Feet je superprémiová rudá růže Red Eagle v zimní úpravě. Tato elegantní červená růže je pokrytá speciálním voskem, který připomíná námrazu. Její životnost je až 15 dní a pokud odříznete stonek, vydrží Vám samotný květ i déle.  Úprava je z dílny firmy V.I.P. Roses Sassen, která je světovou špičkou v úpravě živých květin. Právě na webových stránkách Florea.cz si tuto novinku můžete objednat, rozvoz je zaručen do všech částí republiky, a to ještě do konce roku. Ještě váháte? Tak se sami přesvědčte zde

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama