reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 18.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Herečka Iva Hüttnerová a další osobnosti pokřtily kalendáře projektů Anděl mezi zdravotníky a Muž roku

Lis 20, 2023 | Celebrity, Nejnovější

reklama

Fotka oblíbená herečka Ivy Hüttnerové zdobí jednu ze stránek kalendáře soutěže Anděl mezi zdravotníky, a i z toho důvodu nemohla herečka chybět na křtu stolních kalendářů Muž roku a Anděl mezi zdravotníky. Osobně Iva Hüttnerová používá výhradně kalendáře papírové, a dokonce si je i schovává.

„Ukládám kalendáře už asi třicet let a docela mě někdy potěší, když se mohu podívat, co jsem dělala v ten daný den před deseti lety. Datum je důležitý údaj. Jednou jsem v České televizi měla ve svém pořadu cestovatele Miroslava Zikmunda a on mi řekl, že fotka bez data je naprosto bezcenná. Když se na to pak podívají další generace, nebudou vědět, o co jde, Ta rada na mne tak zapůsobila, že každou vytištěnou fotografii otočím a napíšu tam minimálně rok. Na vzpomínání je to ideální.“

Používala Iva Hüttnerová někdy kalendář, kdy se těšila, až otočí stránku, protože obrázek nebyl ke koukání? „To jsem se docela vylekala. Nástěnný kalendář s mými obrázky vyšel v září, tak doufám, že majitelé nebudou počítat dny, aby už mohli otočit na jiný měsíc,“ usmívala se Iva Hüttnerová.

Dlužno dodat, že kalendář Ivy Hüttnerové je k mání i v prodejně Knihy Dobrovský, kde se křtily oba kalendáře soutěží Muž roku a Anděl mezi zdravotníky. Dorazili také vítězové Muže roku František Knobloch a Rostislav Procházka a některé známé osobnosti, jejichž fotografie od Jiřího Hermana ml. se objevují na stránkách kalendářů. Přišli Marian Vojko, Michaela Pecháčková, Zuzana Bubílková, Veronika Jeníková, Jitka Sedláčková, Michaela Nosková, Hanka Kynychová, Šárka Vaňková, Anna Julie Slováčková, Barbora Mottlová a další.

Ředitel soutěží Anděl mezi zdravotníky a Muž roku David Novotný byl setkáním nadšený a závěrem řekl: „Jsem rád, že jsme se zase mohli sejít. Přišli také zástupci Nadačního fondu Šťastná hvězda, který obě soutěže podpořily. Znovu musím poděkovat všem, kteří se na uplynulém ročníku podíleli. Já už ale pracuji na dalším ročníku soutěží a doufám, že bude stejně úspěšný a inspirativní jako minulý,“ řekl David Novotný a dodal, že zájemci o účast v soutěži Muž roku 2024 se už mohou hlásit na webových stránkách. A pokud máte někoho z řad zdravotníků, který si zaslouží poděkovat za svoji práci, můžete ho přihlásit na webových stránkách Anděl mezi zdravotníky.   

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama