reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 22.06.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Herečka Andrea Hoffmannová se už dnes objeví na plátnech kin v nové komedii Dvě nevěsty a jedna svatba

Dub 25, 2018 | Nejnovější

reklama

Ve středu 25. dubna vstupuje do českých kin nový film režiséra Tomáše Svobody podle scénáře Marcela Bystroně Dvě nevěsty a jedna svatba. V komedii si zahraje i půvabná herečka, někdejší členka souboru Slováckého divadla, Andrea Hoffmannová, která je divákům známá mimo jiné ze snímků Pohádky pro Emu, Špunti na vodě, Čertoviny, Strašidla či Věčně tvá nevěrná. 

„V novém filmu hraji nejlepší kamarádku hlavní hrdinky, kterou ztvárňuje Anička Polívková. Natáčení pro mě představovalo krásnou příležitost a zároveň velkou výzvu. Jsem moc ráda, že  mi režisér Svoboda dal takovou šanci,“ říká herečka Andrea Hoffmannová. V současné době natáčí také nový český film Po čem muži touží režiséra Rudolfa Havlíka.

O čem to je?
Marie, typická městská singl, žije v Praze a pracuje v televizi jako moderátorka pořadu. Její rodina, spolu se sestrou Janou a jejím novým přítelem Jiřím, pochází z malé vesničky. Jana s Jiřím plánují po dlouhé době svatbu, na kterou je samozřejmě zvaná její sestra Marie se svým novým přítelem a kamarádkou. A proto se Marie po dlouhé době vrací do rodné vesničky. Televizní hvězda tam uchvátí majitele pivovaru, snoubence sestry, který se do Marie nechtěně zamiluje.  Ona ale nakonec Jirkovu osobnímu kouzlu
a vášni podlehne a končí spolu nejen v posteli. Ale také u oltáře.

Kdo je Andrea Hoffmanová?
Vystudovala hudebně-dramatický obor na brněnské konzervatoři a osm let působila v angažmá ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti. Zahrála si ve filmech Strašidla (Zdeněk Troška), Pohádky pro Emu (Rudolf Havlík), Špunti na vodě (Jiří Chlumský), Čertoviny (Zdeněk Troška) či Věčně tvá nevěrná (Milan Cieslar). V současné době natáčí s režisérem Rudolfem Havlíkem film Po čem muži touží, který bude v premiéře uveden v září 2018. S manželem Markem vychovává dvouletou dceru Anastázii. Kromě herectví a rodiny se půvabná herečka věnuje sportu, zajímá se o módu a ráda cestuje.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama