reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 15.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Herečka Andrea Hoffmannová se představí v nové komedii Po čem muži touží

Zář 3, 2018 | Nejnovější

reklama

Po předloňské spolupráci na filmu Pohádky po Emu ztvárnila herečka Andrea Hoffmannová svoji druhou roli ve filmu režiséra Rudolfa Havlíka. Komedie Po čem muži touží podle scénáře, na kterém Havlík spolupracoval se spisovatelkou Radkou Třeštíkovou, vstupuje do kin 20. září a Andrea Hoffmannová v ní představuje roli Jitky, exmanželky hlavního hrdiny Karla Krále v podání Jiřího Langmajera.

„S režisérem Rudou Havlíkem jsem pracovala podruhé a opět to byla moc příjemná spolupráce. Je fajn, když se herec s režisérem znají a nemusí si k sobě hledat cestu. Rozdíl ve spolupráci oproti natáčení Pohádek pro Emu byl obrovský – tehdy jsem měla epizodní roli, kdežto ve filmu Po čem muži touží už moje postava musí fungovat během celého příběhu, tudíž míra zodpovědnosti je mnohem větší,“říká Andrea Hoffmannová a pochvaluje si i spolupráci s ostatními herci.„Pokaždé vnímám jako zajímavý zážitek a přínos, když se na place mohu setkat s novými kolegy. Mého filmového exmanžela Jiřího Langmajera považuji za výborného herce a neskutečného profíka. Hrálo se mi s ním výborně,“přiznává Hoffmannová.

A jak by se jí v reálném životě zamlouvala možnost, kterou ve filmu zažije hlavní hrdina – převtělení se do osoby druhého pohlaví? „Myslím, že by to bylo přínosné. Svět mužů a žen je natolik rozdílný, že  bychom se  třeba navzájem lépe pochopili, kdyby tato možnost šla. A možná bychom si přestali vytvářet předsudky nebo dělat rychlé soudy o druhém pohlaví.“

Po čem muži touží

Rudolf Havlík s Radkou Třeštíkovou vyprávějí v novém filmu s humorem a nadsázkou příběh o věčném soupeření mužského a ženského světa. Hlavním hrdinou snímku Po čem muži touží je charismatický cynik Karel Král v podání Jiřího Langmajera – trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na kterého ženy letí.

Pracuje jako šéfredaktor časopisu pro muže a s ničím se moc nemazlí. Jeho osobní život však není zrovna příkladem vyrovnanosti. S exmanželkou v podání Andrey Hoffmannové hádá nejen kvůli sedmnáctileté dceři Julii, které Karel leze krkem kvůli svému chování.

Karlův nezávazný způsob života jednoho dne dostane hned několik ran. Přijde o práci, z níž ho vyhodí kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu, bývalá manželka a dcera ho opět naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka.

Karel je na dně a společně s nejlepším kamarádem Čestmírem to vyřeší po chlapsku – opije se a v dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně.“ Ráno se Karel probudí, a už to není Karel…

Vedle Jiřího Langmajera a Andrey Hoffmannové se ve filmu Po čem muži touží objeví řada známých herců a hereček – Táňa Pauhofová, Matěj Hádek, Jiří Havelka, Sara Sandeva, Oldřich Navrátil, Lenka Vlasáková, Lucie Polišenská, Pavla Tomicová, Lucie Šteflová, Naďa Konvalinková, Ester Kočičková, Jakub Volák a další.

Natáčení probíhalo letos v březnu a dubnu v pražských lokacích, na několik dní štáb zavítal také do hotelu Podlesí nedaleko Hlinska, jehož součástí je Pohádková vesnička.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama