reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 30.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Hana Vágnerová procestovala se šunkou skoro celý svět…

Říj 30, 2018 | Nejnovější

reklama

O tom, že se bez masa nedá úplně žít, něco ví i oblíbená česká herečka Hana Vágnerová. Svěřila se nám s tím, že ne vždy si sama sebe dostatečně vážila, a to mělo své neblahé důsledky. Prošla životními fázemi, které provázely různé typy závislostí třeba anorexie či workoholismus.

Prošla si i vegetariánským obdobím, ale přiznala, že maso jí vždy chybělo.  Naštěstí teď vítězí sama nad sebou a uvědomuje si, že je nutné se mít ráda a nejen sebe. Myslí však i na ty, kteří potřebují pomoc druhých, proto neodmítla žádost, zda by nenafotila charitativní kalendář spojený s vonící šunkou v mnoha podobách, se kterou ve studiu procestovala skoro celý svět. Oslovila jí totiž společnost  LE & CO, která každý rok nezištně pomáhá potřebným, zvláště pak dětem.

Tato štíhlá kráska natáčí seriály, filmy, hraje v divadle, fotí, studuje v Americe a také pošilhává po Hollywoodu. Dokonce má v zemi neomezených možností i pracovní vízum a podařilo se jí získat i agenta a manažera. Její program je stále nabitý, ale čas na focení kalendáře  LE & CO nakonec našla. A jak se jí pracovalo s týmem, se kterým imaginárně procestovala celý svět? „Jsem ve stádiu, že pokud se nenajím, tak jsem strašně protivná. Takže jsem ráda, že jste mi tady dali velikou snídani. Od té doby to všechno jde hladce,“ dodala s úsměvem Hana Vágnerová, která si celý den pochutnávala i na skvělé šunce, které bylo všude plno a pozor, neujídala sama…

Foto:  LE & CO

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama