reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Úterý 27.02.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Fotbalista Jiránek dostal kopačky: Téhle kočce se nelíbilo, že místo sexu hrál Playstation!

Srp 20, 2018 | Nejnovější

reklama

Sportovci mají fyzickou kondici, svaly a v posteli jsou za pořádné divočáky. Myslíte si, že opravdu všichni? Tak vás vyvedeme z omylu, třeba takový exreprezentant Martin Jiránek sexu zrovna dvakrát neholdoval. Přesto, že měl doma neuvěřitelnou kočku! Jak je to možné?

Krásné tělo, parádní prsa, úsměv, že by roztál i ledovec. A navíc mozek v hlavě. Co víc si může chlap od ženské přát? No, například aby byla přeborníci v hraní na Playstationu! Bývalý skvělý obránce Martin Jiránek dostal kopačky, protože víc holdoval hraní her, než aby se věnoval své sexy partnerce Kristýně. „Ano, rozešli jsme se. Každý jsme od vztahu očekávali něco jiného. Já potřebuju vášeň, dobrodružství, vzrušení. Martin chtěl klid a raději trávil čas se svým Playstationem,“ potvrdila blondýnka s tím, že zůstali kamarádi a Jiránek je podle ní jinak moc hodný kluk. Což samozřejmě rádi věříme, ale zároveň ho nechápeme.

Když se totiž podíváme na fotky Kristýny, stále nemůžeme porozumět tomu, jak si raději jakýkoli muž přejíždí rukama po ovladači, než aby sahal na toto božské tělo. Holt to má asi Jiránek hozené malinko (nebo spíš víc) jinak. V každém případě dnes už jeho expartnerka rozhodně netruchlí. Naopak. „Jdu si svou vlastní cestou. Začala jsem moderovat na televizní stanici SPORT 5 pořad o bojových sportech a chlapy nijak neřeším,“ usmívá se sympatická slečna. Takže pánové, pokud nejste nejraději zalezlí někde v doupěti, ale je vám blízká akce a sex pro vás není neznámé slovo, zkuste to. Tohle výstavní tělíčko je volné! Kristýnu najdete i na Facebooku zde, klikněte zde.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama