reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 22.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Finalistka České Miss Essens Štroffeková: Moc jsem si nevěřila, přesvědčili mně až kamarádi

Srp 11, 2021 | Nejnovější

reklama

Je krásná, sexy, ale nechybí jí ani pokora a touha pracovat sama na sobě. Adéla Štroffeková je jednou z finalistek České Miss Essens. Co pro ni znamená účast v soutěži, kdo ji nejvíce podporuje? Nejen o tom v našem rozhovoru.

Jak si užíváte přípravy na finále České Miss?
Osobně si myslím, že na takové finále se nedá připravit jen tak ze dne na den, týden nebo měsíc. Jedná se o životní styl, který se každá z nás snaží dodržovat, ať už se jedná o stravu nebo určitou formu pohybu. Dlouhodobé tělesné a duševní zdraví je za mě tou nejlepší přípravou.

Co byste na soutěži vyzdvihla a je něco, co vám naopak na dosavadním průběhu vadí nebo byste to změnila?
Soutěž je skvělá v tom, že vám ukáže zase trochu jiný svět, na který většina z nás nebyla zvyklá. Naučíte se spoustu nových dovedností, překonávat své hranice, potkáte se s významnými lidmi a naučíte se správnému chování ve společnosti. Celkově si myslím, že vám soutěž předá hodně zkušeností do života, které se vám budou určitě hodit.

Pokud se stanete Českou Miss, co to pro vás bude znamenat?
Především velkou, ačkoli krásnou zodpovědnost. Najednou máte silnější hlas a možnost podílet se na zajímavých projektech, pokud možno pozitivně ovlivňovat a motivovat druhé, odjet na prestižní světovou soutěž krásy, kde budete hrdě reprezentovat naši krásnou zemi. Je toho mnoho, co vám umístění v této soutěži přinese a kolik nových, neprozkoumaných dveří se vám otevře.

Přihlásila jste se do soutěže sama, nebo to byl nápad někoho jiného?
Nápad přihlásit se jsem měla v hlavě už nějakou dobu, ale upřímně moc jsem si nevěřila. A tak to vypadalo spíš tak, že to v té hlavě také zůstane. Nicméně moji kamarádi s tímto nápadem přišli později také, a tak mě přesvědčili, abych do toho šla. Troufnu si říct, že bez nich bych tu pravděpodobně nebyla. Nemluvě o podpoře, kterou od nich mám.

Jsou to tedy oni, kdo vás nejvíce podporují?
Nedokážu říct, od koho se mi jí dostává nejvíce. Samozřejmě obrovskou podporu mám ze strany rodiny a přátel, ale velice mile mě překvapilo, jak na tuto zprávu celkově reagovalo mé okolí. Všichni to vzali velmi dobře a podpora, kterou se mi dostává každý den, je neskutečná. Velice si vážím i mých sledujících na sociálních sítích, kteří i přes to, že mě neznají osobně, tak mi posílají krásné a motivující zprávy. Jsem ráda, že na většinu lidí působím dobře i přes sociální sítě, což je občas pochopitelně těžké. Internet je plný předsudků a podobně, ale snažím se myslet na to, jaké věkové kategorie mě sledují a jak se prezentuji na těchto platformách. Ale to už je jiné téma. Takže podpora je úžasná, moc děkuji!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama