reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 30.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Ex od Agáty Adam Raiter: Jsem single. Rodiče jsou na mě hrdí za to, co jsem udělal

Kvě 14, 2021 | Celebrity, Nejnovější

reklama

Díky svému vztahu se slavnou modelkou Agátou Prachařovou se z Adama Raitera stal asi nejslavnější truhlář v České republice. A to se projevilo i na jeho sociálních sítích. Tam ho teď nově sledují hlavně dívky a ženy, které na něm můžou oči nechat. „Na mém instagramovém profilu mi za posledních pár měsíců určitě přibylo dost sledujících. Co si budeme povídat, většina jsou holky,“ směje se Adam.

Adam se ale zatím do nějakého dalšího milostného dobrodružství nepustil. „Jsem singl. Mám teď tolik práce, že bych budovat nějaký vztah asi nezvládl,“ vysvětluje urostlý truhlář. „Práce bylo vždycky dost, protože schopných řemeslníků je nedostatek. Poptávka po práci se za poslední měsíce zvýšila, což je dobře, protože si můžeme vybírat zajímavé projekty, které nás baví a jsou vidět. Ostatně podobným, i velkým, projektům se věnuji nejraději a už jich mám několik za sebou. Nyní dokončujeme přestavbu dodávky na obytnou pro značku Velo. O podobném projektu jsem snil už dlouho a jsem rád, že jsme dostali možnost se ho zúčastnit. Také jsme součástí vývoje a sériové výroby obytných vestaveb do ruských automobilů UAZ Buchanka,“ popisuje Raiter.

Ten se tak stává velkým specialistou na přestavby dodávek na obytné automobily. „Pamatuji si, že už před deseti lety bylo moje první auto obytné. Věnuji se jízdě na wakeboardu a patřím do skupiny lidí, kteří cestují po českých i zahraničních wakeparcích. K tomu je nezbytné mít obytné auto. Směr stavět obytná auta je tudíž přirozený k mému životnímu stylu. Zájem o obytňáky je v současnosti obrovský. Celkový trh s obytnými auty nebyl na tuto situaci spojenou s Covid-19 připravený a mnoho lidí volí cestu přestavby vozidla na obytné, jelikož sériově vyráběná obytná auta jsou vyprodaná. Zájem o vanlife je tady už od doby hippies, ale v posledních letech je u nás na vzestupu. Auta stavíme na míru podle přání zákazníka, ale vycházíme z vlastních zkušeností. Vždy navedeme zákazníka tak, aby auto splňovalo všechny jeho potřeby, ať je to sportovec nebo má auto jen k odpočinku a cestování,“ říká Adam.

Velkou podporu za své životní rozhodnutí nachází Raiter i u svých rodičů. „Jsem rád, že po všem, co se odehrálo jsem zůstal nohama na zemi a tím, kým jsem vždy byl. Rodiče jsou na mě hrdí za to, co jsem dokázal svou prací a za to, jakým jsem člověkem. O mě a mých rozhodnutích nepochybují a toho si nesmírně vážím,“ uzavírá úspěšný truhlář, který zjevně nechce být jen jedním z mnoha bývalých partnerů Agáty Prachařové, ale chce si své místo na slunci vybojovat vlastní šikovností. A tomu nezbývá, než zatleskat.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama