reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 22.06.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Eliška Bučková: Od dětí si odskočila do kasína

Kvě 1, 2019 | Nejnovější

reklama

Modelka a zpěvačka Eliška Bučková i letos pilně připravuje rybářský tábor Katlováček pro děti, přesto si ale odskočila do brněnského kasína Victory. eště před samotnou akcí se modelky vydaly na společnou večeři, aby se posilnily, před hlavním začátkem akce. Báječnou večeři si užívaly ve vyhlášené designové restauraci Signature.

„Nikdy by me nenapadlo, že kousek od dálnice D1, ještě hned vedle casina, mohu zažít úžasný gastronomický zážitek ve špičkové restauraci. Vyvážená kombinace chuti ještě v nádherné designové hotelové restauraci mne naprosto okouzlila. Už teď vím, že se tam budu vracet, až zase vyrazím na Moravu.“ prozradila Eliška.

A právě do svého rodiště teď Eliška jezdí hodně často. „Momentálně mne zaměstnává příprava rybářského tábora Katlováček, který proběhne v létě, dále účinkuji v divadle Broadway v muzikálu Kvítek Mandragory, sem tam si “odskočím” na molo nebo focení a jelikož jsem čerstvá tetička, tak své volné dny trávím na Moravě s miminkem a rodinou.“ vysvětlila Bučková.

Kromě dobrého jídla, čekal Bučkovou a další krásky V Brně zajímavý večer. Mohly si vyzkoušet, jak fungují hry v Casinu a poté se mohly kochat nádhernými vyrýsovanými těly bojovníků. Proběhlo totiž slavnostní vážení před náročným večerem Fusion Fight night!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama