reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 18.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Elektric summer party každý čtvrtek v Cafe Elektric

Čvc 13, 2020 | Nejnovější, Zábava

reklama

Teplé letní večery přímo vybízejí ke společnému času s přáteli. Zastavte se proto v Cafe Elektric v centru Prahy na osvěžující míchané nápoje, báječné party menu anebo tanec! Každý čtvrtek až do konce léta se můžete těšit na Elektric summer party! Krev vám v těle rozproudí DJ! Již tento čtvrtek od 17 hodin na Ovocném trhu v Praze! #elektricsummer

„Tolik oblíbený Aperol Spritz, domácí ledový čaj s rumem, malinová limonáda s ginem a vodka s bezinkovou limonádou se objeví za speciální cenu 79 Kč na speciálním Elektric summer party menu,“ láká majitelka Cafe Elektric Francesca Kolowrat.  Hlad zažene menu z čerstvých a kvalitních surovin. Tým restaurace připraví v rámci speciálního menu: Mini burger s batátovými hranolky (hovězí nebo vegan), studený salát se soba nudlemi a lososem, slané batátové lívanečky s pěnou z kozího sýru a kuřecí curry s jasmínovou rýží. Kromě toho bude k dispozici i klasické menu!

Nezapomeňte si poznačit do diáře Elektric summer party od 17:00 do 23:00, každý čtvrtek až do konce léta na Ovocném trhu v Cafe Elektric! DJ, drinky za super cenu a lahodné party menu! Co víc si přát? Vezměte kamarády a zastavte se, jste srdečně vítáni!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama