reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 18.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Dvorce nejsou tabu! PERFECT ACADEMY pod vedením zakladatelky Lucie Kunzové pomáhá

Bře 17, 2020 | Lifestyle, Nejnovější

reklama

Rakovina prsu. Slova, ze kterých nás všechny nepříjemně mrazí. Kdokoliv uslyšel z úst lékaře tuto diagnózu, v okamžiku se mu zhroutil svět. V naší populaci je s rakovinou prsu diagnostikována každá desátá žena. Díky včasné diagnóze naštěstí počet úmrtí na ni klesá.

Přesto ženy, které rakovinu prsu prodělaly, nemají vyhráno. Dlouhé měsíce léčby chemoterapií, které mívají za následek ztrátu vlasů, obočí či řas, přichází často další rána pro ženské sebevědomí – mastektomie. Tímto zákrokem dochází k chirurgickému odstranění prsní žlázy, ve většině případů včetně dvorce a bradavky.

Po odstranění prsní žlázy zůstávají nepěkné jizvy a pacientka se necítí být plnohodnotnou ženou. Po všech hrůzách, které si zažila kolem rakoviny prsu se nyní musí smiřovat s tím, že přišla o ženskou krásu. Tento stav si velice nepěkně pohrává s ženskou psychikou.


Alespoň částečné řešení
Naštěstí existuje alespoň částečné řešení. Po určité době je totiž možná rekonstrukce prsu, kdy odborník, plastický chirurg, vytvaruje prs za pomoci silikonových implantátů. Žena má tedy zpět své tvary. Něco ale stále chybí. Ať už je plastický chirurg jakkoliv zručný, prsní dvorec s bradavkou většinou vytvarovat neumí. Prso má tedy svůj tvar a pod oblečením nikdo nepozná, že něco není tak, jak má být. Ve skutečnosti ale většinou úplně chybí typická pigmentace prsního dvorce, ve většině případů úplně chybí bradavka.

Přestože se takový problém může mnoha lidem zdát malicherným, každodenní pohled na svou “neúplnost” je velmi skličující i po letech od vyhraného boje se zákeřnou nemocí. O tomto intimním tématu se rozhodla nejen mluvit, ale také jej řešit, zakladatelka kosmetického institutu Perfect Academy Lucie Kunzová.

V tuto chvíli přicházíme na řadu my, stylistky permanentního makeupu se zaměřením na prsní areoly. Dokážeme vytetovat prsní dvorec i s bradavkou tak, že vypadá na pohled naprosto reálně, plasticky. Díky našemu umění vracíme ženám zpět jejich sebevědomí, sebelásku a krásu. Odměnou za naši práci nám jsou slzy štěstí, dojetí v očích a obrovský úsměv našich klientek. Tuto práci člověk nedělá pro peníze. Dělá ji pro ženy, které si prošly peklem, které si zaslouží mít se rády, které si zaslouží cítit se krásné a zdravé,” říká Lucie Kunzová. Institut PERFECT ACADEMY v rámci svého charitativního projektu AREOLY nabízí ZDARMA pomoc všem ženám, které v rámci léčby rakoviny prsu prodělaly mastektomii.

V případě, že máte zájem o permanentní make-up prsních areol zdarma, můžete se obrátit na salon Perfect Academy na e-mailu info@perfect-academy.cz


reklama

reklama

reklama

reklama

reklama