reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 20.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Dominiko, brzdi! Myslivcová už se plete i do vaření

Dub 15, 2018 | Nejnovější

reklama

Čeho je moc, toho je příliš! Dominika Myslivcová jako youtuberka, budiž, to se ještě dá skousnout. Růžová Barbie se však zřejmě rozhodla, že v showbyznysu nevynechá jedinou možnost, jak se zviditelnit. Nejen, že začala zpívat, moderovat a hrát ve filmech, ale už se motá i do televizního vaření.

Začíná to být docela nuda. Kamkoli se podíváte, tam na vás vykoukne Myslivcová. Na youtube se to dá ještě pochopit, její příspěvky tam mají miliony shlédnutí. Byla jedna z prvních, která u nás jako youtuberka začínala a dodnes ma český rekord přes 74 milionu shlednuti, takže má silnou základnu fanoušků. Že odmoderuje svoji soutěž Miss Princess a sem tam nějakou další akci, to by se také ještě dalo překousnout, protože když nechcete, tak na takovou akci prostě nejdete. Jenže Myslivcová už „útočí“ i v kinech. Nedávno si zahrála same sebe  v premieře ve snímku Věčně tvá nevěrná, teď natáčí novinku Po čem muži touží, kde hraje redaktorku Dominiku ,ale pořád nemá dost!

Jestli máte rádi pořady o vaření a lidi jako Zdeněk Pohlreich, tak i těm už růžovka fušuje do řemesla.„Vařit mě baví. Tak proč to neukázat, když je zájem?“ sebevědomě prohlásila Dominika.Jeji cibuláčka ze sektu je šlagr. Možná je však načase trošku zabrzdit. Každé jídlo se totiž jednou přejí a Myslivcová by tak mohla brzy zplakat na výdělkem. Na druhou stranu, když si na podobném druhu pořadu mohl udělat jméno i takový Láďa Hruška, může se do toho pustit zřejmě každý. „Můžu vás uklidnit, nebyla to to jednorázová akce ale tady  mě prostě pozvali do jednoho pořadu, abych jim ukázala pár zdravých receptů (na video se můžete podívat ZDE). Nechte se překvapit , třeba  mě inspirovali,“ smála se bloncka. Dominiko, to ne!

Foto: archiv Dominiky Myslivcové

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama