reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 18.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Dominika Myslivcová slavila narozeniny: Netradičně v modré a s velkými plány

Zář 8, 2020 | Celebrity, Nejnovější, TOP

reklama

Jak se sluší na českou Barbie, oslava šestadvacátých narozenin byla v jejím podání velmi netradiční. Žádná bujará party, ale spořádaně v kruhu rodiny a blízkých. A ještě jedna věc mohla její fanoušky malinko zarazit – Dominika Myslivcová byla totiž v modré, tentokrát žádná růžová! Proč to tak bylo vysvětlila sama Barbie.

Oslava narozenin Dominiky Myslivcové v komorním duchu? Nevěřili byste, že? Přeci je to pravda. „Ano, byla jsem doma v Ostravě. Užili jsme si to s rodinou a přáteli,“ svěřila se Myslivcová. Možná je to tím, že Dominika už je opravdu velká holka. Což by se nakonec také  dalo v šestadvaceti letech předpokládat. Nebo také tím, že o výzdobu se starala maminka, známá baby fotografka Natálie Myslivcová. A určitě jde také o to, že Myslivcová má spoustu práce, jde z natáčení do natáčení. Například od 9. září můžete vyrazit do kina na premiéru filmu Ženská pomsta, kde si střihla roli sexy barmanky. Objeví se po boku takových hvězd jako je Robert Jašków, Petr Rychlý, Miroslav Etzler, Dana Morávková a mnoha dalších.

Pro ty, kdo Dominiku znají, však bylo na její oslavě mnohem pozoruhodnější něco jiného. Youtuberka se totiž objevila v modrém outfitu, růžová tentokrát zůstala ve skříni. „Možná je čas růžovou odložit. Nebo ne, co myslíte? Třeba by mi mohli moji fanoušci napsat, co si o tom myslí. Každopádně tato barva je barva Tiffany, měla jsem v ní i dort,“ usmívala se Myslivcová. Co vy na to? Za nás je Dominika zkrátka růžová. Na druhou stranu, třeba je opravdu čas na změnu… 

Video zde:
https://youtu.be/fvfTKxrQIl0

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama