reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 30.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Dívej! Hodiny pokřtí nové album plné písní se silnými texty a nádhernými melodiemi

Lis 24, 2021 | Nejnovější, Zábava

reklama

Už 1. prosince vyjde nová deska české popové skupiny Hodiny. Ponese název Dívej. Kapela na ni své nedočkavé fanoušky nechala čekat dlouhých pět let.

Fenomenální křest alba Dívej kapela připravuje na 3.12.2021 v rámci svého koncertu v pražském Lucerna music baru. Fanoušci se tak mohou těšit na nezapomenutelný  večer a nové CD s kapelou oslavit. V roli hosta a kmotra nového alba se představí skupina Poetika.  „Nechceme vydat desku se dvěma singly a spoustou nic nevypovídající vaty. Na dobré věci je třeba si počkat“, odpovídal ještě minulý rok na četné dotazy, kdy vyjde nová deska kapely Hodiny, její frontman Tomáš Sehnal. A dnes dodává: „Od prvopočátku jsme chtěli našim fanouškům dát desku, na které nebudou muset přeskakovat písně, ale nechají ji dohrát celou, protože se jim bude celá líbit. Desku, o které nebudeme pochybovat. Věřím, že se to podařilo. Už teď se těšíme na odezvu od našich fanoušků.“

„Dívej, hvězdy nad hlavou jenom naše jsou, tak neměj strach…“ je ústřední téma refrénu písně, která – byť řeší pochybnosti a překážky života – je v jádru svou podstatou i poselstvím pozitivní. Kapela plánuje k singlu natočit klip, kterého se fanoušci dočkají pravděpodobně do konce roku.

Jak už kluci ze skupiny Hodiny svým fanouškům prozradili při ohlášení nové desky na sociálních sítích, Dívej je o životě každého z nás. Propojuje a zrcadlí zdánlivě obyčejné životy lidí a ukazuje, jak jsou jedinečné, neobyčejné a vzácné. Po prvním poslechu se dá bezpochyby říci, že nové album Hodin je plné melodických a chytlavých písní s hlubokým obsahem a velmi silnými texty. Skupina Hodiny započala svou existenci v roce 2016, a to rovnou velmi povedeným hitem Stmívání. Od té doby má tato tříčlenná formace – frontman, zpěvák a kytarista Tomáš Sehnal, kytarista Daniel Hlaváč a bubeník Josef Sýba Sýbek – za sebou stovky koncertů a řadu hitových singlů, které se těší velké oblibě českého publika a fanoušků. Dá se říci, že Hodiny jsou již nedílnou součástí české popové scény a mezi jejich úspěchy lze mimo jiné zařadit 7x vítězství v Music Chart na Evropě 2 a další hitparádová prvenství na rádiích po celé republice.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama