reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 25.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Den matek se blíží: Nezapomeňte a zvolte kvalitu

Kvě 9, 2018 | Nejnovější

reklama

Už tuto neděli, tedy 13. května, máme Den matek. Je to tedy ta nejlepší příležitost mamince ukázat, že na ni myslíte a máte ji rádi. Jasně, děláme to celý rok, ale tento den je přeci jen speciální. Samozřejmě se můžeme spolehnout i na společnosti, které rozvoz květin zařizují.

Svatek matek se slaví téměř po celém světě v mnoha různých podobách. Přitom nejde o žádný výstřelek posledních let, tyto svátky se slavily už například ve starověkém Řecku. Myšlenka mezinárodních oslav pak přišla v roce 1907 na počest Anny Reevers Jarvisové, která za práva matek bojovala. Poprvé se tak slavilo o rok později. V Česku začala tradice v roce 1923 na přišla s ní Alice Masaryková. Komunisté se sice snažily oslavy zatlačit do pozadí, přesto se v některých rodinách svátek stále připomínal. Po roce 1989 se pak stal znovu veřejnou akcí.

Ke Dni matek samozřejmě neodmyslitelně patří květina. Jenže vybrat správnou firmu, která vám vybraný pugét doveze včas a v požadované kvalitě, není úplně legrace. „Loni na Valentýna se na mě vykašlali. Pak mi řekli, že nestíhali,“ vzpomíná Marek z města kousek od Prahy. „Kamarád mi pak doporučil Florea.cz, od té doby nikde jinde neobjednávám. Jsou spolehliví, jejich nabídka je opravdu velká a vždycky květiny doručí tak, jak slíbí.“ Pokud tedy i vy chcete mít jistotu, mrkněte se na stránky florea.cz. Vyberte si květinu přesně podle svého gusta. Vlastně, podle gusta vaší maminky…

Foto: Florea.cz

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama