reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 24.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Dejte stovku denně a budete mít auto! Navíc přestanete kouřit!

Pro 2, 2016 | Nejnovější

reklama

Když se zhruba před rokem rozjížděl projekt Auto za stovku, mnozí si možná ťukali na čelo a mysleli si něco o ne zcela dobrém duševním zdraví jeho autorů. Dávat někomu káru za pouhých 99 Kč + DPH na den? To je přeci likvidační! Dnes už je jasné, že to byl geniální tah a posměváčkům velmi rychle sklaplo.

Auto za stovku se totiž stalo fenoménem. Zpočátku se předpokládalo, že projekt bude testem a objednalo se padesát vozů Hyundai i10. Brzy se však ukázalo, že to ani zdaleka neuspokojí poptávku a rychle se zařizovaly další kusy. „Přiznávám, že jsme byli zájmem překvapeni. Na druhou stranu jsme měli v záloze řešení,“ vzpomíná autor projektu Jan Charouz. Když se člověk zamyslí, vlastně se není čemu divit. Stovku denně asi každý dokáže nějakým způsobem ušetřit. Pro kuřáky je ideálním řešením předstat si kupovat cigarety a místo toho se vozit v autě. „Měl jsem motivaci. Řekl jsem si, že když si tu krabičku nekoupím, auto budu mít vlastně zadarmo. Povedlo se a od března nekouřím,“ pochvaluje si Karel Vrána z Prahy.

Dnes využívá Auto za stovku zhruba stodvacet lidí. Přesto, že měl být projekt ukončen, pro všechny zájemce je tu dobrá zpráva. „Budeme pokračovat,“ potvrdil Charouz s tím, že si velmi váží také spolupráce se všemi reklamními partnery. Například firma Sencor prodloužila spolupráci o půl roku, což znamená možnost nabrat nejen další vozy, ale také projekt rozšířit. „Chceme auta za dvě sotvky, za tři i za čtyři. Samozřejmě za vyšší cenu už nebude Hyundai i10. Značky a podrobnosti si ale ještě nechám pro sebe,“ usmívá se tajemně Jan Charouz.

Je zřejmé, že projekt funguje na jedničku. Autem za stovku se vozí i některé známé tváře. Za všechny je třeba zmínit českou Barbie Dominiku Myslivcovou, která dokonce dostala Hyundai i10 v oblíbené růžové barvě. „Tak levné auto jsem nikdy neměla. Navíc se o mě hezky starají, servis neřeším, takže super,“ pochvaluje si blondýnka. Chcete také jezdit za stovku denně? Mrkněte se na www.autozastovku.cz, tam jsou veškeré informace.

Foto: Auto za stovku

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama