reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 22.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Dejdar: Jako kluk jsem byl dobrovolným hasičem!

Zář 29, 2016 | Nejnovější

reklama

Herec MARTIN DEJDAR (50) má rád novinky. Proto prý přivítal i pozvání, aby se stal kmotrem kalendáře Hasič a Hasička PURE 2016.

Křest proběhl v Play Clubu Prague a oblíbený herec se spolu s misskou Gabrielou Kratochvílovou a modelkou, moderátorkou a kouzelnicí Hankou Mašlíkovou zhostil zodpovědně své netradiční role. „S hasiči a požárníky nemám naštěstí osobní zkušenosti, že by u mě zasahovali. Ale vztah k těmhle lidem mám. Jako malý kluk jsem si vyzkoušel na vlastní kůži, co to je být dobrovolným hasičem a dokonce jsem se kdysi kdesi zúčastnil i nějaké požárnické soutěže. Ale to nebylo všechno. Hasiče jsem si zahrál i ve filmu Cesta peklem. Od té doby mají můj obdiv, protože vím, že jejich práce nespočívá jen v tom hasit ohně a požáry, ale i jiné průs… . Klobouk dolů před nimi, je to profese velmi náročná a je mi ctí účastnit se dnešního křtu,“ uvedl Martin Dejdar.

To jeden z hostů, zpěvák Marian Vojtko s hasičkami a hasiči zkušenost má. „Na chalupě se mi podařilo, že mi od doutníku chytla dřevěná kůlna. Prostě jsem potáhl, odložil si ho a problém byl na světě. Jenže ne katastrofický. Po zavolání dorazila rychle parta, která všechno hravě zvládla, takže pohoda. Až na tu kůlnu,“ s úsměvem vysvětlil Vojtko.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama