reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 22.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Dámy, proč do Galerie Harfa? Protože vám zdě udělají skvělé nehty!

Čvn 6, 2021 | Lifestyle, Nejnovější

reklama

Známé nákupní centrum Galerie Harfa je pro ženy takovým malým rájem. Ovšem nejen proto, že se zde dobře nakupuje, ale protože zde mohou navštívit jedno z nejlepších nehtových studií v Praze. Nakonec, chodí sem celá řada známých osobností.

Nehtové studio BLOOM. sice nepatří k těm největším. Což je možná dobře, protože nehtových „fabrik“ má každá žena po krk. Tady vás přivítá velmi příjemná atmosféra, moderní vybavení a velmi pečlivý tým profesionálek, které splní každé vaše přání. Navíc se nemusíte bát toho, že návštěvu nestíháte ve všední den. Otevřeno zde totiž mají i o víkendu. Takže není problém udělat si během soboty nebo neděle chvilku jen pro sebe.

O tom, že zde budete v dobrých rukách, svědčí i fakt, že si nehtové studio oblíbila celá řada známých tváří českého showbyznysu. A co si budeme povídat, celebritka se špatně udělanými nehty, to by si bulvárek smlsnul. To samozřejmě v nehtovém studiu BLOOM. nehrozí, i proto se sem známé tváře stále rády vracejí. Na druhou stranu, není nic víc, než si vše vyzkoušet na vlastní kůži…vlastně na vlastní nehty. Tak s chutí do toho, zkuste se objednat, nebudete litovat.

Webové stránky studia zde:
https://www.bloomcz.com/

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama