reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 25.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Další úspěch mladé zpěvačky: Jako předskokanku si ji vybrala Ewa Farna

Kvě 29, 2019 | Nejnovější

reklama

Řeč je o mladé zpěvačce Nelly (17), kterou zatím spíš známe z muzikálu Kvítek mandragory, Kocour v botách nebo filmů Špunti na vodě a Strašidla. Začíná se ale prosazovat i jako sólová zpěvačka.

Se svou kapelou nedávno jela tour s Michalem Hrůzou, a jen co si na chvilku odskočila na dovolenou, má za sebou další koncerty. Tentokrát se představila fanouškům Ewy Farné na její divadelní Málo se známe tour. “Nevím, jestli umím slovy vyjádřit to, jaké to pro nás bylo nebo je, ale když jsem se dnes ráno vzbudila, říkala jsem si, jestli to nebyl zase jen jeden krásný sen? Cítím velikou vděčnost, nadšení, respekt, splnění snu. Z celého srdce děkuji, že můžu být s kapelou součástí, a že se díky tour Málo se známe, třeba víc poznáme…” vypsala své pocity Nelly na Instagramu.

Hned se pod fotografií sešlo několik pozitivních komentářů na její vystoupení. Přes léto se Ewa Farna bude věnovat rodičovským povinnostem, ale už teď má naplánováno se na podzim vrátit zpátky. Divadelní tour po českých městech bude tedy pokračovat opět společně s Nelly. Ta chce momentálně zapracovat na nových písničkách, které by chtěla představit právě na zmíněné tour. Aktuálně ale pro své fanoušky chystá jednu novinku, kterou by chtěla co nejdříve vydat. 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama