reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 20.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Další showroom Hyundai na Žebráku podle nejnovějších standardů: Pro Hyundai jedině tam, tak jako Playboy

Úno 12, 2018 | Nejnovější

reklama

Každá automobilka i každý prodejce se chtějí nějak prezentovat. Je to logické, že když není krásný showroom, tak se jen těžko nalákají nějací zákazníci. Společnost Exclusive Cars, což oficiální dealer značky Hyundai, teď představuje zbrusu nově „vytuněné“ prostory na Žebráku.

Pokud uvažujete o novém autě, nový showroom na Žebráku byste neměli vynechat. Hned u sjezdu z dálnice na Plzeň si můžete vybrat z obrovského množství nových vozů za velmi příznivé ceny. Výběr si samozřejmě užijete v pohodové atmosféře, kdy se o vás postará kvalifikovaný personál. Navíc nový kabát showroomu vás stoprocentně uchvátí, jednoznačně dnes patří mezi nejlepší v celé České republice. Nakonec, podívejte se do fotogalerie, ať víte, do čeho jdete.

O prestiži dealerství na Žebráku svědčí i fakt, že si tam své flotily pravidelně doplňují tuzemské firmy, které sází na českou kvalitu. Značka Hyundai je však oblíbená i mezi celebritami, vždyť v nich jezdí například i České Miss. Jestli teď na silnicích potkáte Hyundai Santa Fé v barvách prestižního magazínu Playboy, můžete si být jisti, že  byl takto zkrášlen a dodán také v dealerství na Žebráku. Nakonec, i projekt www.autozastovku.cz vznikl v tomto dealerství. Mrkněte se do fotogalerie, jak to tam teď vypadá.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama