reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 20.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Charlotta Štiková: Krásná tvář, ale co ta šílená nadváha?

Led 18, 2016 | Nejnovější

reklama

Byla doba, kdy tahle rodinka plnila stránky bulvárů napříč republikou. V poslední době jakoby se ale po nich slehla zem. Vypadá to, že se soustředí na jiné věci, než mediální humbuk, a to je dobře. Monika Štiková má vlastní pořad Tchyně na TV Barrandov, Ornella se vdala a vychovává syna. A co její sestra CHARLOTTE (19)?

Z té se stal, když to nazveme ještě velmi střízlivě, metráček. Co si budeme povídat, vždycky měla sklony k tloustnutí. Nyní to však vypadá, jakoby chtěla soupeřit s horkovzušným balónem, kdo má kulatější proporce. Jeden rozdíl je na první pohled zřejmý, to jí nelze upřít. Charlotte se stále chlubí obřím poprsím. Takže poznávací znamení máme. Přesto však máme pocit, že Charlotte by měla nějaké to kilo shodit.

Protože s tak hezkým obličejem je škoda pobíhat po světě s nadváhou. „Ségra je strašně fajn holka. Tohle ale problém je, o tom žádná. Je mladá, stále ještě je čas, aby se sebou začala něco dělat,“ má jasno Ornella Koktová. Tím spíš, když jejich máma Monika teď začala tvrdě makat pod vedením fitness trenéra Víta Chaloupky a prý se rýsuje spolupráce s Aquapalace Praha. „Řekla jsem si dost a šla do toho. Nejde jen o to, jak vypadáte, ale pohyb prospívá vašemu zdraví. Když to zvládnu já, určitě by to dal každý,“ souhlasí Monika Štiková. Takže Charlotte, je řada na tobě. Asi to bude bolet, ale za ten výsledek to rozhodně stojí!

Foto: archiv

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama