reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 22.06.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Český Goodwil 2017: Je tam i tahle sexy právnička

Zář 9, 2017 | Nejnovější

reklama

Už jako malá se Kateřina Radostová motala kolem sportu, zejména fotbalu nebo hokeje. Není se tedy čemu divit, že i jako právnička zakotvila právě u této disciplíny. Má za sebou řadu úspěchů, nedávno se dokonce jako jedna z mála ozvala proti podivním praktikám uvnitř FAČR.

O čem je vlastně Český Goodwil? Jde už o pátý ročník akce, která představuje vážené podnikatele či společnost, kterých si veřejnost važí a oceňuje ji za přístup k byznysu, férovost vůči zaměstnancům, zákazníkům nebo dodavatelům či etický přístup k nejširšímu okolí firmy. Veřejnost jim touto cestou může nejen poděkovat, ale také vyzdvihnout právě ony vlastnosti, kterých si cení. Právě proto se není čemu divit, že je mezi nominovanými i Kateřina Radostová. Její morální hodnoty a poctivý přístup k práci si pochvalují nejen její kolegové, ale také řada jejích odpůrců. A ruku na srdce. Každý, kdo někdy podnikal nebo se pustil do práci s lidmi, má kritiků tolik, že by je mohl přehazovat lopatou z jedné hromady na druhou.

Advokátní kancelář JUDr. Kateřiny Radostové, která samostatně funguje od března 2011, poskytuje svým klientům komplexní právní služby a poradenství v mnoha oblastech práva. Dominuje již zmíněné sportovní právo, které –  byť zasahuje do všech oborů obecného práva – nedá se s tímto pro svá mnoha specifika vůbec srovnávat. Radostová toho má za sebou už dnes tolik, co jiní nestihnou ani za několik životů. Byla předsedkyní odvolací komise Fotbalové asociace ČR, soudkyní, je aktivní členkou organizací jako je ISLA (International Sports Lawyers Association), DAV  (Deutscher Anwaltverein a Arbeitsgemeninschaft fur Sportrecht), IASL (International Association of Sports Law) a dalších. Na PF UK přednáší předmět sportovní právo.

Momentálně se podílí na řešení mezinárodní politické kauzy mezi Českou republikou a Německem v rámci strategických zásob nafty v hodnotě převyšující 1 miliardu korun, kdy německý insolvenční správce mimo jiné odmítl jejich vydání zpět na území naší republiky. Zásoby byly uskladněny v bavorském Kraillingu a po dlouhou dobu byly České republice zcela nepřístupné. Nyní se vyskladnění klíčových energetických surovin chýlí ke zdárnému konci. A kdo ví, kdyby se Kateřina Radostová nevěnovala právu, možná by chodila po přehlídkových molech. Sexy tvářičku i figuru na to rozhodně má. Hlasovat pro ni můžete zde: http://www.ceskygoodwill.cz/nominace/442/radostova-co/

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama