reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Úterý 23.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Česko-Slovenskou Miss 2019 je Klára Vavrušková. Získala kontrakt v hodnotě 100 tisíc eur

Srp 26, 2019 | Nejnovější

reklama

V Hudebním divadle Karlín v Praze se v neděli večer vyhlásila Česko-Slovenska Miss 2019. Z dvanácti finalistek se vybíraly čtyři dívky, které budou své země reprezentovat na Miss Universe a Miss Earth. Předán byl i titul Česká Miss Internet volený čtenáři Blesku. Tím nejzajímavějším a nejdůležitějším bodem programu však byla samozřejmě volba Česko-Slovenské Miss 2019. Tou se stala Klára Vavrušková.

Byl to úžasný večer plný krásy a luxusu. Vždyť korunky pro vítězky jsou zdobené zlatem, stříbrem, modrými topazy, diamanty a jednadvaceti sladkovodními perlami. Každá z nich má hodnotu více než 400 tisíc korun. Zlatníci si dali opravdu záležet, korunky zdobí motivy obou státu. Sázka na nadnárodní projekt se organizátorům povedla, spojení České Miss a Miss Universe Slovenskej republiky bylo krokem správným směrem. Konečně zase máme soutěže, na kterou můžeme být právem hrdí. Samozřejmě šlo i o společenskou akci, k pozitivním reakcím tak přispěli i skvělý moderátor Libor Bouček nebo zpěváci Mikolas Josef, Niko a Miro Žbirka. Nechyběla ani ukázka z muzikálu Čas Růží v podání Jana Kopečného.

Finálový večer totálně ovládly brunetky. Klára Vavrušková získala hned dva tituly, kromě toho nejprestižnějšího se stala i Českou Miss Earth. Titulek slovenské Miss Earth se může chlubit Stanislava Lučková. Miss Universe Slovenska se stala Laura Longauerová. Českou Miss, kterou vyhlásila jedna z předchozích vítězek Nikol Švantnerová, byla vyhlášena Barbora Hodačová. Miss Internet ovládla Karolína Kokešová a ocenění si převzala z rukou youtuberky Dominiky Myslivcové. Klára Vavrušková si může spokojeně mnout ruce. Nejmladší soutěžící (20 let) nejenže ovládla skvěle zorganizovanou soutěž, ale kromě kontraktu na 100 eur také získala byt v Praze na jeden rok, na stejné období vůz Hyundai, dovolenou a další skvělé ceny. Uvidíme, kam až to sexy slečna dotáhne.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama