reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 17.06.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

České Miss milují květiny: Víme, odkud mají tyhle krásné pugéty

Čvn 8, 2018 | Nejnovější

reklama

České Miss milují květiny:
Víme, odkud mají tyhle krásné pugéty

 

Květinou neurazíte prakticky nikdy. Tím spíš, když ji darujete nějaké ženě. Spojení krásy a voňavých pugétů existuje snad od nepaměti. Umíte si představit slavnostní předávání korunek královnám krásy bez parádních kytek? My tedy rozhodně ne. Ale i zde je třeba pečlivě vybírat.

Stalo se vám někdy, že jste si objednali květiny online a příjemci přišlo pár podivných čehosi, co možná vzdáleně připomínalo to, za co jste si mysleli, že platíte? Ano, bohužel i takové online shopy u nás existují. Jasně, nepředpokládáme, že organizátoři České Miss objednávali kytky online a kurýr je jistě nedoručoval na pódium. Přesto vsadili na osvědčenou kvalitu, kterou v České republice už dlouhé roky je jednička na našem trhu Florea.cz. Vybírat můžete z prakticky nekonečné nabídky jednotlivých květin a obřích pugétů pro nejrůznější příležitosti. Samozřejmosti je včasné doručení a adekvátní kvalita.

Není se tedy čemu divit, že i nové české miss měly z kytiček radost. „Já květiny miluji. Podle mě je to jedna z nejúžasnějších věcí, co může žena dostat,“ usmívala se nová královna krásy Lea Šteflíčková. Ta se také před pár dny objevila v Praga Areně, kdy se setkala s jezdci Formule 2 a Formule 4 ze stáje Charouz Racing System. A čekalo tam na ni překvapení, měli tu pro ni totiž připravenou spoustu dárků, přebrala si vůz Hyundai Kona a také dostala další úžasnou květinu od Florea.cz, ostatně jako všechny finalistky. Květinu si odnesly i všechny přítomné dámy.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama