reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 20.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

České Miss makaly u pásu: Jaké to je živit se rukama?

Zář 14, 2018 | Nejnovější

reklama

Navštívit továrnu, kde se dávají dohromady auta, je spíše klučičí sen. Faktem ale je, že si to užily i vítězky České Miss. Lea Šteflíčková, Tereza Křivánková i Jana Šišková si v království automobilky Hyundai v Nošovicích vyzkoušely nejen manuální práci u pásu, ale například také testování nového sporťáku Hyundai i30 N. A nemohly si to vynachválit!

Všechny tři dívky hned na začátku zaujalo, jak v Hyundai přistupují k zaměstnancům. „Moc se mi to líbilo, starají se o ně perfektně,“ shrnula za všechny Česká Miss Supranational 2018 Jana Šišková, která už v minulosti podobnou továrnu navštívila. Už tedy tak trochu tušila, co může očekávat. „Měly jsme možnost vyzkoušet si nejen úplně první nastartování vozu, ale také například korejský oběd, který si zde personál může dopřát každý den,“ vzpomínala Šišková. Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková k tomu ještě dodala, že se samozřejmě dá vybírat i z českých jídel, na která jsme zvyklí. „Servis pro lidi mají opravdu výborný a propracovaný.“ Jen tak mimochodem, zajít si do fitka, wellness, k fyzioterapeutovi apod. není v továrně žádný problém.

Největším zážitkem však pro krásky byla projížďka v novém sporťáku Hyundai i30 N. „Testování aut na okruhu jsem se napřed bála,  protože nemám ráda rychlou jízdu. Ale nakonec to byl nezapomenutelný zážitek,“ usmívala se Česká Miss Earth 2018 Tereza Křivánková. V tom jí přitakávaly i „missí“ kolegyně. „Jízda super, bylo to parádní,“ pokyvovala Šteflíčková. 220 koní pod kapotou je holt hodně slušné afrodiziakum. Partneři sexy koček tak mají dobrý tip, co jim koupit k Vánocům. A pokud by na to náhodou neměly, Missky si určitě poradí. Vždyť jen před pár dny byly na Velké ceně formule 1 v Monze, kde se seznámily nejen s jezdci, ale i s řadou vlivných a bohatých mužů.

Není náhodou, že všechny dívky už dnes ve vozech značky Hyundai jezdí. Dostaly je jako jeden z darů za umístění v České Miss. „Hyundai Kona se mi řídí skvěle. Je bezpečná a rychlá,“ pochvalovala si Šteflíčková. Ve stejném duchu mluvila i Šišková. „Je to tak. Cítím se v ním bezpečně a sexy.“ Tereza Křivánková sice jezdí v menším voze této značky, i tak si nemůže i10 vynachválit. „Chtěla jsem auto do města a v automatu. Takže jsem stoprocentně spokojená.“ Tak uvidíme, jestli nakonec přesedlají na Hyundai i30 N. Rozhodně by jim tenhle sporťák slušel. Rychlá jízda se jim po návštěvě Formule 1 v Monze zalíbila…

Foto: Česká Miss

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama