reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 25.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Česká značka ŠENÝR znovu boduje! Také letos dodá korunky na „missí“ soutěž

Čvn 9, 2016 | Nejnovější

reklama

Ten čas ale letí, že? Kdo by to řekl, že letos se v Jičíně uskuteční už sedmadvacátý ročník jedinečné soutěže pro dívky od 13 do 15 let. Dívka roku už má tradici, o které si drtivá většina soutěží krásy může nechat jen zdát. Vítězka se tentokrát může těšit na opravdu úžasnou korunku, která je z dílny ŠENÝR Bijoux.

Česká Miss touto firmou letos pohrdla a nové vedení soutěže na to hned dojelo. Ještě v živé paměti máme trapas s rozbitou korunkou. Ale co už. Jak je vidět, majitelelka jedinečné české značky Olga Kopalová se z toho rozhodně nezhrotila. Naopak, jako designérka korunky pro Dívku roku mělo možná ještě o malinkou motivaci navíc. „Něžné kapky vody tryskají z nebe a poté splynou s vodní hladinou. To je stručný popis korunky pro letošní vítězku soutěže,“ usmívala se Olga Kopalová.

Korunka váží 300 g a je vytvořena z českých broušených křišťálů. Křišťály jsou inspirované živlem vody – průzračně čiré a světle modré. Korunka evokuje něžnou představu životadárné vody jako nositelky krásy a čistoty, snoubící se s inteligencí a ladností. A tak by to mělo být i s vítězkou soutěže.

Dvacet jedna špiček naznačujících tryskající vodu doplňuje velký modrý křišťál v základně korunky. Ta znázorňuje vodní vlnky. Menší kapičky vody pak lemují celý design této skvostné ozdoby české krásky. Korunka má stříbrnou povrchovou úpravu a byla postupně vyráběna dva týdny vzorkařkou Martinou Zajíčkovou. Jako vždy je korunka zakončena exkluzivním patentem firmy ŠENÝR – zámečkem pro úpravu velikosti obvodu  korunky, aby skvěle seděla.  Komerční hodnota není přesně vyčíslena, ale vzhledem k preciznosti zpracování a originalitě návrhu může být až sto tisíc korun.

Foto: Petr Perry Novotný

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama