reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Neděle 14.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Česká Miss pokračovala ve Zlíně: Vybralo se dalších 9 krásek

Úno 6, 2018 | Nejnovější

reklama

Nový ročník České Miss už běží na plné obrátky. Po castingu v Olomouci se celý kolotoč přesunul do Zlína, aby zde odborná porota v čele s ředitelkou soutěže Evou Čerešňákovou vybrala další krásky, které se podívají do semifinále. A jako vždy se samozřejmě bylo na co dívat.

Casting se konal v obchodním centru Centro Zlín, takže si na své přišli nejen ti, kteří na casting dorazili cíleně, ale samozřejmě i náhodní kolemjdoucí. Všechny dívky měly za úkol se představit, kdy porota zjišťovala zejména jejich mluvený projev. Diváci si však přišli na své zejména v rámci módní přehlídky svatebních šatů svatebního studia Dany Svozíkové a společenských šatů Bára styl. Všichni tak mohli obdivovat vesměs úžasné postavy soutěžících, ale například i šperky společnosti Presence, které každou dívku zdobily.

Porota měla jako vždy velmi těžkou práci. „Jsou to kočky, co si budeme povídat. Obdivuji i odvahu, se kterou do toho jdou,“ usmívala se Barbie Dominika Myslivcová, která spolu s například Českou Miss 2017 Michaelou Habáňovou, Evou Čerešňákovou, ředitelem soutěže Martinem Ditmarem a dalšími nakonec vybrala další devítku semifinalistek. Právě Habáňová do Zlína dorazila vozem Hyundai i10, který dostala za vítězství v předchozím ročníku soutěže. Na auta stejné značky se mohou těšit i nejkrásnější dívky České Miss 2018.

Foto: Roman Souček, archiv

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama