reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 24.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Česká Miss jezdí v Hyundai i10! Dívky měly velkou radost

Říj 8, 2017 | Nejnovější

reklama

Letošní ročník České Miss už máme úspěšně za sebou. Česko zná tři nejkrásnější dívky a jak už bývá tradicí, první tři si jdou několik dní po finále přebrat nové vozy. Díky společnosti Exclusive Cars se tentokrát budou moci chlubit Hyundai i10.

Značka Hyundai dlouhodobě patří mezi nejspolehlivější auta u nás. Také proto dealerům rok od roku rostou prodeje. Není se co divit, Češi zkrátka kvalitu ocenit dokáží. Česká Miss se i proto letos spojila se společností Exclusive Cars ze sídlem na Žebráku a byla to dobrá volba. Právě tam je totiž nabídka vozů Hyundai vůbec největší. Vítězka letošního ročníku soutěže krásy Michaela Habáňová, stejně jako Česká Miss Earth 2017 Iva Uchytilová a Česká Miss Supranational 2017 Tereza Vlčková se tak už prohánějí v nových Hyundai i10. Pro všechny to byla velká událost, na kterou se samozřejmě moc těšily.

Pro dívky je také každopádně novinka, do té doby se totiž většinu musely spoléhat na vlastní nohy nebo MHD. Případně ochotného partnera, který jim bude suplovat taxikáře. V případě Michaely Habáňové to vypadá, že na silnicích teď bude rušno. „Týden poté, co jsem udělala autoškolu, jsem nechala u kamarádky stát auto v kopci a špatně zabrzdila. Bohužel se rozjelo a pobořilo její sousedům plot. Od té doby si dávám pozor,“ usmívá se už dnes nejkrásnější dívka Česka.

To Tereza Vlčková žádný pirát silnic není. „Hned napoprvé jsem s novou i10 najela 350 kilometrů. Takže už jsme sjednocení,“ hlásí první dojmy s tím, že jí moc vyhovuje, že jde o malé auto. „Všude zaparkuju a to je super.“ A Iva Uchytilová? Tak si ze všeho nejdřív musí udělat řidičák.  A co krásky na nových autech nejvíce ocenily? Jednohlasně se shodly, že je to bezpečnost a pohodlí, kterou Hyundai svým zákazníkům nabízí. Vypadá to tedy, že automobilka získala další spokojené klienty.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama