reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 25.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Česká Miss 2016: Poslední dny soustředění se nesly v duchu tance a sebeobrany

Úno 7, 2016 | Nejnovější

reklama

Finalistky 12. ročníku soutěže Česká Miss se během posledních dnů domácího soustředění pečlivě připravovaly na společenskou událost roku: Ples v Opeře. Před samotným velkým večerem chybělo jen dopilovat kroky valčíku, s čímž dívkám pomohl profesionální tanečník Lukáš Hojdan. Během soustředění se finalistkám věnoval i stylista. Krátkým kurzem sebeobrany je provedl Jan Paldus z bezpečnostní agentury Čechymen.

Na začátku dne dívky absolvovaly prohlídku Čapího hnízda s ředitelem resortu Janem Gavendou. Měly možnost projít si celý areál a navštívit například koně či roztomilé lemury. Hned poté následoval workshop značky Perwoll o stylingu. Před dívky předstoupil stylista Martin Gruntorád. „Když pracujete lidem na očích, a obzvlášť ve světě módy, je důležité najít si svůj styl, který podtrhne vaši osobnost. Je to způsob, jak se neztratit v davu,“ vysvětluje stylista. Finalistky se také poučily v jednotlivých dress codes pro různé příležitosti.

Během pátečního odpoledne si pak dívky protáhly všechny svaly. Že je ladný tanec především o dřině, jim předvedl profesionální tanečník Lukáš Hojdan. Ten se tanci věnuje už od malička a mezi jeho největší úspěchy patří například umístění ve finále mistrovství v latinskoamerických tancích. V roce 2010 se také zúčastnil populární soutěže StarDance, kde byla jeho partnerkou herečka Jitka Čvančarová. Během tříhodinového tréninku si procvičily těsné držení valčíku, správné postavení při tangu i nedbalou eleganci waltzu a kroky dalších standardních tanců.

Před sobotním odjezdem do Prahy už zbýval jen základní kurz sebeobrany pod vedením zkušeného instruktora sebeobrany a bojových umění Jana Palduse z české bezpečnostní agentury Čechymen. „Nepředpokládáme, že by se dívky měly čeho bát, ale o základních způsobech sebeobrany by měla mít alespoň povědomí každá žena,“ říká Jan Paldus.

Foto: Česká Miss

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama