reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 22.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Celebrity se chtějí dostat do formy. To jsou postavičky!

Led 19, 2018 | Nejnovější

reklama

Víte, že nejčastější předsevzetí do nového roku se týká hubnutí? Ke zdárnému výsledku se ale dostane už málokdo. Cvičení a vyvážená strava je základ, někdy se ale ručička váhy zastaví a dolů se jí nechce ani kdybyste týden nejedla.

Existují partie, které se shazují těžko a celulitida se může do určité míry zlepšit, těžko ji však sama vyzmizíkujete úplně. Naštěstí existují metody, které vám s celulitidou, striemi i problematickými partiemi pomohou raz dva. Své o tom vědí i české celebrity. „Rázová vlna se k léčbě celulitidy využívá poměrně krátce, přesto se však stala jednou z nejoblíbenějších metod zejména díky viditelným výsledkům již po první aplikaci. Kromě ‘pomerančové kůže’ dokáže odstranit jizvy a strie,“ popisuje majitelka Kliniky krásy Anděl Alena Jírů. Proceduru si vyzkoušela i modelka Lucie Hadašová a herečka Barbora Mottlová. „Já mám léto pořád! Hodně cestuji a při mé profesi se musím udržovat stále svěží a krásná. Cvičím jógu, piju hodně vody a když je čas, ráda zajdu na masáž nebo na podobnou proceduru na kliniku krásy,“ směje se Barbora.

Modelka Romana Pavelková zase nedá dopustit na neinvazivní liposukci, která pomáhá tvarovat problematické partie bez operace a bolesti. „Do léta chci mít ‘sixpack’, takže na sobě makám už od podzimu. Teď jsem potřebovala trochu podpořit stávající výsledky,“ svěřila se s odvážnými plány modelka.

Jako doma je na klinice moderátorka Eva Decastelo, která si mezi všemi zákroky oblíbila kryolipolýzu, která likviduje tukové buňky mrazem. Eva přiznává, že diety nejsou zrovna její koníček: „Můj problém je, že se neobejdu bez dobrot, a tak v zájmu zachování psychické pohody mojí a mého okolí radši investuji do sebe a pravidelně chodím na kliniku krásy.“

Foto: archiv Kliniky krásy Anděl

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama