reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 24.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Čekání na Grosjeana: Kam pozval pilot F1 Miss Šiškovou?

Zář 17, 2018 | Nejnovější

reklama

Jestli má Česká Miss Supranational Jana Šišková partnera, tak teď nebude skákat nadšením pět metrů do výšky. Dokonce bychom se vsadili, že radost mít nebude ani trochu. Krásná modelka si totiž v Monze dohodla dostaveníčko se sexy jezdcem týmu F1 Haas Romainem Grosjeanem!

Všechny tři krásky, které obsadily v České Miss 2018 pomyslné stupně vítězů, vyrazily na slavný okruh v Monze, aby se podívaly na závody Formule 1 a Formule 2. Vypadá to, že noví majitelé soutěže konečně začínají dívkám poskytovat to, co jim bylo slíbeno, a krásky pozvali do Itálie. Tedy kontakty, zajímavá setkání a tak dále. Na Apeninském poloostrově české krásky vzbudily malé pozdvižení. Ono se ani není čemu divit. Když takové kočky dorazí za jezdci až do jejich „ložnice”, což jednotlivá depa během závodů v podstatě jsou, nenechá to žádného chlapa v klidu. Každá z krásek si „našla toho svého”. Janě Šiškové se zalíbil Romain Grosjean a evidentně to bylo oboustranné.

Pilot stáje Haas modelce slíbil společnou fotku, měla na něj počkat na smluveném místě. Bohužel závodník se zdržel v dopravní zácpě a nic z toho nebylo. Švýcarský sympaťák však Šiškovou pozval na další závody! Už by tak vyrazila bez kámošek a bylo by jen na ní, jak by to nakonec s Grosjeanem skončilo. Tomu se říká klika! Nebo ne? No, snad jsme něco nepropálili a Jana nebude mít doma problémy…

Foto: Česká Miss

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama