reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 20.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Castingy Miss Princess pokračují: S Dominikou Myslivcovou se uvidíte v Ostravě

Čvn 16, 2019 | Nejnovější

reklama

Kolotoč castingů Miss Princess se i letos roztočil na plné obrátky napříč celou Českou republikou. Všechno začalo přesně 1. června v Praze v parku Portheimka, pokračovalo se v Opavě v OC Breda & Weinstein a v Brně v Hotelu Slavia. Poslední casting je na programu 25. 6. v Ostravě v OC Futurum. I když, možná to není až tak úplně být pravda…

Miss Princess není soutěží krásy tak, jak si ji běžně představujeme. „Snem každém holčičky je být někdy opravdovou princeznou,“ zní motto. A vlastně vystihuje úplně všechno. V Miss Princess totiž nejde o to vyhrát, nasadit si korunku na hlavu a říkat, že jsem nejkrásnější na světě. „Vyhrávají všechny holčičky už jen tím, že přijdou. Splníme jim jejich sen, uděláme z nich na chvíli princezny. A dárek si odnášejí úplně všechny, jak z castingu, tak potom z finále,“ usmívá se zakladatelka soutěže Dominika Myslivcová. Finálový galavečer se bude konat 3. prosince 2019 v divadle Broadway v Praze  za účasti televizních kamer. 

A kdo ví, z dívenek se mohou stát i hvězdy módy nebo showbyznysu. Nevěříte? Důkazem budiž čtyřletá Amálka, která dorazila s maminkou na brněnský casting, kde byl shodou okolností a náhod i jeden známý producent. A okamžitě si ji vybral na jeden svůj projekt, který bude představen už za několik dní! Amálka už dokonce natáčela a šlo jí to moc dobře. Možná se takto usměje štěstí i na některou z holčiček, které přijdou na casting do OC Futurum Ostrava 25. června (více na stránkách Miss Princess).

Vše vypukne v 16. hodin a samozřejmě u toho bude i Myslivcová. „Moc se všichni těšíme. Každý casting je jedinečný a užívám si ho,“ má jasno Dominika, která stále drží český rekord ve sledovanosti na YouTube. Navíc slíbila, že možná budou ještě další castingy. „Píší nám maminky, že vypsané castingy buď nestihly, nebo byly moc daleko od jejich bydliště. Tak se nad tím zamyslíme a pokusíme se jim vyjít vstříc,“ říká nejznámější blondýna Česka.

Foto: Miss Princess

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama