reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 22.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Camp David otevřel nový butik v centru Prahy! V Palladiu byl pořádný nával

Říj 4, 2017 | Nejnovější

reklama

Byla to paráda, každý si našel to, co potřeboval! Elegantní značka trendy oblečení Camp David má nový obchod v centru Prahy. Slavnostní otevření si nenechala ujít řada známých tváří v čele s youtuberkou Dominikou Myslivcovou, bývalým fotbalistou Horstem Sieglem nebo zpěvačkou Karolínou Tothovou. A určitě nepřišli jen proto, že mohli nakoupit se slevami až padesát procent!

Obchodní centrum Palladium patří mezi ty lepší, pokud jde o výběr z kvalitních značek. Ale pokud jste si říkali, že tam pořád ještě něco chybělo, měli jste pravdu. Teď už to ale neplatí! Vše je totiž tak, jak být má. Značky Camp David a Soccx totiž nabízejí všechno, po čem sní moderní muži i ženy. Ne náhodou si brand vybrali jako ten „svůj“ takové hvězdy jako hitmaker Michal David, nebo exčutálisti Tomáš Ujfaluši a Horst Siegl. Posledně jmenovaný si nenechal ujít ani onen slavný den, kdy se nový butik otevřel pro veřejnost. Chybět nemohla ani další tvář značky Dominika Myslivcová, která mezi své fanoušky rozdala několik dárků a uspořádala pro ně miniautogramiádu. „Jsem ráda s lidmi, který mi fandí. A ještě raději, když jim to mohu nějak vrátit a dát jim najevo, že si toho moc a moc vážím,“ usmívala se česká Barbie. Dorazili i herci z filmů Svatba mojí sestry a Věčné tvá nevěrná včetně producenta a všichni samozřejmě pilně nakupovali.

Stejně, jako Dominika myslí na své příznivce, značky Camp David a Soccx zase na své zákazníky. I proto si vyberete z různých kolekcí. Mužský, městský, stylový –  to je definice značky Camp David. Pánové si vyberou od módních kousků až po moderní business oblečení. Průkopnický design je promítnut do progresivních městských střihů. Inovativní vzory a technická vytříbenost jsou ztělesněním módního ducha současné doby. Dámská značka Soccx, která představuje vysoce kvalitní módu, unikátní vzhled a módní trendy současné doby. Čistý styl v kombinaci s ležérní elegancí zaměřenou na ženskost definují charakter této značky. DNA této značky je ženské, inteligentní a sebevědomé.

„Jako každá žena se ráda pěkně oblékám. A tady si vyberu vždycky,“ měla jasno zpěvačka Karolína Tothová, kterou můžete znát z muzikálů Adéla ještě nevečeřela nebo Sugar. A pokud se i vy chcete oblékat elegantně a stylově, máte jedinečnou šanci. Vaší cílovou stanicí zkrátka musí být obchodní centrum Palladium a shop značek Camp David a Soccx.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama