reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 24.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Buranská a Gardavský: Vzniká nový pár českého showbyznysu?

Čvn 29, 2019 | Nejnovější

reklama

Nikola Buranská patří k našim nekrásnějším modelkám. V Karlových Varech na 54. ročníku mezinárodního filmového festivalu zazářila v sexy bílých šatičkách a poodhalila své dokonalé tělo. Na večírku v Becherzone zapařila se svým kamarádem mužem roku Martinem Gardavským a také s kamarádkami z České Miss Nikol Švantnerovou a Leou Šteflíčkovou. 

Mezi hosty nechyběla ani známá moderátorka Iva Kubelková s rodinou. Hitem večera se stal drink s libečkem Libe czech, který doslova tekl proudem. Nikola Buranská je nějakou dobu single a vypadá, že si to opravdu užívá. „Do Varů během festivalu jezdím ráda, mám ráda zdejší atmosféru a nekončící party. Dnes mám volný večer, až zítra mě čekají pracovní povinnosti, focení a přehlídka,“ prozradila svůdná Nikola Buranská. Po boku Martina Gardavského strávila několik hodin a následně se přesunula s kamarádkou na jinou akci. Martin zůstal v Becher baru vedle hotelu Thermal až do zavíračky. 

Gardavský tráví poměrně dost času v zahraničí. „Po Varech letím na focení pro regionální aerolinky do Číny, ale jsem rád, že jsem to tu stihl alespoň na den dva. Potkám se tu s přáteli, které jsem dlouho neviděl a vždycky to tu stojí za to,“ usmívá se Martin Gardavský. Jak by to Nikole a Martinovi spolu slušelo, kdyby tvořili pár, si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Foto: Becherzone

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama