reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 25.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Budková, Gemrotová, Nosková. Kdo si jako první sáhl na jejich nová ňadra?

Bře 10, 2016 | Nejnovější

reklama

To, že mají některé naše VIP chirurgicky vylepšené poprsí, víme všichni. Některé celebrity to urputně tají, i když je to do očí bijící, ale některé se naopak svým novým hrudníkem chlubí, i přesto, že změna není na první pohled úplně znát a je spíše decentní a vypadá přirozeně.

Mezi celebrity, které si nechaly svůj hrudník vylepšit a nestydí se za to, patří například Tereza Budková, Míša Gemrotová a Míša Nosková. První dvě jmenované tak učinily minulý rok, zpěvačka dokonce předminulý. Jak se jim s novým poprsím žije, co se změnilo, čím si musely projít a hlavně: šly by do toho znovu? Míša Gemrotová má jasno, neměnila by ani omylem a svého rozhodnutí rozhodně nelituje! „Nová prsa mám 5 měsíců. Pocity jsou skvělé, zvykat jsem si ani nemusela. Od prvního dne pro mě byla absolutně přirozená, jakoby ke mně patřila celý život. Chtěla jsem to tak dlouho, že jsem věděla, co chci a rozhodně bych to nechtěla měnit a vracet zpátky.“

O prsa Míši Gemrotové a Míši Noskové se postaral zástupce vedoucího lékaře kliniky plastické chirurgie Esthé – MUDr. Libor Kment. „Je mi obrovskou ctí plnit sny ženám, které se mi svěří do péče a plně mi v mé práci důvěřují. Nikdy neberu ohledy na to, jestli se jedná o celebritu, nebo jakoukoliv jinou pacientku. Vždy dělám vše pro to, stejně jako ostatní kolegové na naší klinice, abych odvedl maximálně profesionální práci.“ Prsa Terezy Budkové si vzal do parády MUDr. Karel Urban a i on se postaral, aby Tereza svého rozhodnutí nikdy nelitovala. „Moje rodina a přátelé měli velice kladné reakce. Nejpříjemnější reakcí byla asi reakce mojí mamky, která když má nová prsa poprvé viděla, řekla, že jsou krásná a že si je nechá taky udělat,“ prozradila plány své maminky Tereza.

Foto: klinika Esthé

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama