reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Neděle 14.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Bude to velké, bude to drsné! Nový K.O. magazín vás dostane

Bře 31, 2018 | Nejnovější

reklama

Je úplně jedno, jestli jste zatvrzelými fanoušky bojových sportů. Nový K.O. magazín, který od 15. dubna začíná vysílat televizní stanice SPORT 5, totiž bude nejen pro fajnšmekry a odborníky. Na své si zkrátka přijdou všichni, kdo mají rádi akci, hromady svalů a drsné muže i ženy. A  je úplně jedno, jestli si pletete Muhammada Aliho s náboženským fanatikem.

V novém magazínu jsou pro vás připraveny reportáže z různých akcí a těšit se můžete na zajímavého hosta přímo ve speciálním K.O. studiu! V každém díle se vám také představí konkrétní Gym, jeho trenéři, bojovníci i nejrůznější zajímavosti. Na závěr pořadu je pro vás připraven tzv. extra round, který se bude věnovat připravovaným akcím a aktuálnímu dění na poli bojových sportů a soutěži nejen pro pány o zajímavé ceny. O reportáže z konaných akcí se postarají reportéři Lenka Bartáková, Iva Burget a další. Pořadem bude provázet moderátor Matouš Rajmont.

Pokud se tedy chcete dozvědět novinky ze světa bojových sportů, načerpat informace o plánovaných akcích nebo se prostě jen podívat, jak dostává nakládačku někdo jiný než vy, je tohle pořad přesně pro vás. Přitom na SPORT 5 nejsou na tomto poli žádnými nováčky. Bojové sporty totiž na této stanici servírují v pravidelných a zároveň velmi chutných dávkách. Nevěříte? Tak se podívejte na jejich webové stránky (sport5.cz), už teď tam najdete spoustu zajímavých reportáží. Novinky ze světa bojových sportů můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.

Vysílací časy prvního dílu K.O. magazínu
premiéra: 15.4. 20:15
4x repríza: 16.4. 18:30, 17.4. 21:15, 18.4. 15:50, 19.4. 9:40

 Foto: SPORT 5

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama