reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 28.02.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Bravo! Klip zpěvačky Nelly už vidělo přes 100 tisíc lidí!

Čvc 9, 2017 | Nejnovější

reklama

Když se na začátku června objevil na youtube klip Žít jen svou láskou, bylo jasné, že „pojede“. Ovšem možná ani sama mladá zpěvačka Nelly nečekala, že si ho zamiluje takové množství lidí. Vidělo ho už více než 100 tisíc fanoušků a to je za tak krátkou chvíli počin, za který by se nestyděla ani řada mnohem slavnějších interpretů.

Pravdou je, že někteří odborníci úspěch už dříve předpovídali. „Uvidíte, jak to poroste. Nelly má nejen velký talent, ale také se na ni hezky divá. A to je základ,“ tvrdil před pár týdny Michal David, z jehož dílny song pochází. Dnes se ukazuje, že měl stoprocentní pravdu. Videoklip, který režíroval Tomáš Krejčí, se stal prostě hitem nejen na youtube, ale i dalších sociálních sítí. „Samozřejmě, že mám velkou radost. Děkuji všem svým fanouškům i lidem, kteří si písničku pustili třeba jen náhodou. Věřím, že se všem líbila,“ usmívala se spokojená Nelly. Není se čemu divit, že září jako sluníčko v létě. Její písnička Žít jen svou láskou se totiž také stala součástí prestižní hitparády rádia Kiss, kterou vyhrála.

Pro mladou zpěvačku a herečku, kterou jste mohli vidět třeba v kinech ve filmu Špunti na vodě, je to však také velký závazek. Už mnohokrát se stalo, že umělec zazářil, ale pak jeho hvězda vyhasla ještě rychleji, než se na nebi českého showbyznysu objevila. V tomto případě to však, zdá se, nehrozí. „Nelly má před sebou velkou budoucnost. Ale dobře si uvědomuje, že na sobě musí neustále pracovat. Je však velmi cílevědomá a práce se nebojí. Takže ani já nemám strach, že by zapadla do průměru,“ nebojí se chválit Michal David. Uvidíme, čeho se dál dočkáme. Zda se Nelly bude držet spolupráce se známým zpěvákem a autorem mnoha hitů, nebo zvolí jinou cestu.

Foto: archiv, Anita Kupcová

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama