reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 22.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Bonnie and Clyde – 500 zájemců o padesát rolí

Úno 15, 2016 | Nejnovější

reklama

A je to tu. Na jevišti Hudebního divadla Karlín probíhá až do úterního večera casting na obsazení rolí v chystaném muzikálu Bonnie and Clyde, kterou na říjnovou premiéru připraví režisér Antonín Procházka. Ve foyeru této zmíněné scény a pak i v divadelním a tanečním sále je více než živo.

Jak prozradil umělecký šéf divadla, Pavel Polák, na zhruba padesátku rolí se „třese“ okolo pětistovek zájemců. „Kdo bude hrát kdysi slavnou gangsterskou dvojici vám v tenhle moment neřeknu. Prostě to nevím. Je faktem, že se přihlásila řada známých zpěváků a zpěvaček, ale i těch, pro něž to bude první velká zkouška. Jsme ovšem teprve za začátku castingu, máme před sebou další kola výběru, takže by bylo velice předčasné hovořit konkrétně. Ovšem jedno vám mohu prozradit. Oproti původní verzi, která se hraje v Americe, bude ta naše o poznání větší. Nebude to rozhodně komorní příběh, ale velká show se skvělou muzikou, písničkami a početnou company,“ prozradil režisér.

„Jazz a swing, což jsou žánry, které v Bonnie and Clyde hrají prim, jsou mou oblíbenou parketou a ten příběh se mi také moc líbí. Samozřejmě bych byla ráda, kdyby mi to klaplo. Uvidíme, jak všechno dopadne. Výběr vlastně teprve startuje,“ nechala se slyšet Daniela Šinkorová. Na hlavní ženskou roli si „brousí“ zuby třeba Dasha. „Třicátá léta jsou z historického hlediska mou oblíbenou dobou, mám ráda i muziku, která v tomhle muzikálu zazní a samotný příběh? No, řeknu vám, na scéně jsem ještě nikdy s kvérem nestála a nezpívala, ale všechno je jednou poprvé. Když to vyjde, paráda,“ svěřila se po pěvecké zkoušce s úsměvem Dasha.

Mezi adepty jsme zahlédli mj. i Jiřího Zonygu, Míšu Gemrotovou, Evu Burešovou, představila se i Kamila Nývltová. Další známé osobnosti, třeba Vašek Noid Bárta, Josef Vágner, Honza Kříž či Markéta Procházková předvedou svůj um Antonínu Procházkovi a Pavlu Polákovi při dnešním nebo zítřejším castingu.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama