reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pátek 29.09.2023

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Bittnerová: Kartářka měla pravdu, ale byl to debil!

Lis 18, 2016 | Nejnovější

reklama

Jak kartářka herečce a moderátorce MILUŠCE BITTNEROVÉ (38) před nedávnem předpověděla, tak se i stalo. Ne, že by byla v jiném stavu, jak zněla jedna z jejích prognóz, na to je ještě čas po celý letošní rok, ale vyrojil se nový chlap.

A Miluška si na něj pěkně políčila. Udělala si před večerním „randetem“ pořádný welness day. „Ráno, nebo spíše dopoledne jsem si zaskočila zaplavat, trochu si zavířila ve vířivce a pak navštívila svůj oblíbený salon Bello. Prostě nic jsem nechtěla ponechat náhodě. Znáte to, když lapám ptáčka, musím mu pěkně zpívat. Tedy i dobře vypadat,“ informovala nás s úsměvem Bittnerová, kterou jsme zastihli právě při zkrášlovací kúře, kterou ji „naordinoval“ šéf salonu Pity, známý z VyVolených.

A pracoval na ní s neumdlévající péčí. Čistil pleť, masíroval obličej a pro jistotu nezapomněl ani řádně procestovat svými prsty dmoucí se Miluščin výstřih, aby zvláčněl. Co kdyby…Po drobné rekonstrukci herečka a moderátorka vyrazila s úsměvem ve tváři a očekáváním v očích na schůzku. „Pardon, že volám, ale to musíte vědět. Makala jsem na sobě a udělala, co se dalo. Sami jste viděli. Krátce shrnu. Kartářka měla pravdu, chlap se zjevil a pak jsem se zjevila i já. Ona dáma mi totiž zatajila drobnou skutečnost. Že mi na rande přijde debil. No nic, alespoň jsem udělala něco pro sebe a jedu dál. Teď se těším na Rudu z Ostravy, ovšem ne jako na objekt vášní, ale kolegu, s nímž moderuji show na Frekvenci 1,“ prozradila Miluška a razantně ukončila hovor.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama