reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 18.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Barbie Myslivcová perlí! Zamluvila si tohle růžové auto!

Úno 14, 2016 | Nejnovější

reklama

Tahle holka je velkou záhadou. Něco jako Bermudský trojúhleník. Ať si lámete hlavu sebevíc, stejně nepřijdete na to, co DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) opravdu dělá. Povolání bloggerka jí úplně nežereme. V každém případě má, jako správná blondýna, ráda růžovou. 

Možná si vzala příklad z dědičky hotelového impéria Paris Hilton, která si kdysi pořídila růžové Bentley, snad se nechala inspirovat u jiné, stejně pošahané, celebrity. Těžko říct, třeba to dokonce vymyslela sama ve svém růžovém mozečku. V každém případě se od kamarádky dozvěděla, že existuje něco jako projekt „Auto za stovku“. Rozhodla se tedy, že si ho půjčí. „Auto vlastně nepotřebuji, ani nechci nijak extra ušetřit. Jen mi přišlo fajn a velmi chytré si autíčko vypůjčit na různé ježdění z obchodu do obchodu a z fitka ke kadeřnici. Nejsem hloupá blondýna, abych si ojížděla pořád jen svoje,“ napsala si na facebookový profil.

Jak se nám podařilo zjistit od provozovatelů projektu „Auto za stovku“, Dominika opravdu volala! Pořádně jim však zamotala hlavu, protože chtěla výhradně růžový vůz. Takový na skladě samozřejmě nebyl. Přeci jen to není Diorka z Pařížské, aby se nabízela ve svítívých barvách. Jenže jak se zdá, nic není nemožné. „Za pět minut mi volali zpět, že mi dají auto podle mých požadavků. Nevim, jestli na toho pána zapůsobil můj charismatický hlásek, každopádně už se na ten můj růžovoučký bonbónek moc těším,“ uzavřela na Facebooku Myslivcová. Jeden z nabízených vozů Hyundyi i10 má tak zbrusu nový vzhled „exlusiv barbie“.

Foto: Auto za stovku, Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama