reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 20.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Barbie bydlí v Metropoli: Tak ji přijďte navštívit

Říj 18, 2019 | Nejnovější

reklama

Metropole Zličín slaví už 19. října šedesáté výročí legendární panenky Barbie a by můžete být u toho. Čeká vás pestrý program plný zábavy, her a soutěží hned na několika místech. Vše vypukne v sobotu v 11 hodin, programem provede česká Barbie Dominika Myslivcová. Nakonec, kdo také jiný, že?

Bude to velké, bude to jedinečné, bude to famózní! A by u toho zkrátka nesmíte chybět. Přijměte pozvání do Metropole Zličín a v sobotu 19. října oslavte narozeniny panenky Barbie. I když podle věku by mělo jít o úctyhodnou seniorku, opak je pravdou. Oblíbená hračka je stále svěží a plná překvapení.„Pro návštěvníky centra jsme připravili pestrý program. Těšíme se, že moderátorkou tohoto růžového eventu bude známá influencerka Dominika Myslivcová, která je známá jako velká fanynka Barbie. Lepší volbu jsme udělat nemohli,“ usmíval se Rado Kafka, pořadatel a majitel agentury Falo events, která akci organizuje.

Ve čtyřech tématických Barbie pokojíčcích zažijete v Metropoli úžasné okamžiky. V prvním si budete moci namalovat obraz podle vlastní fantazie, samozřejmě za asistence Barbie. Můžete zkusit i otisky rukou, nebo Barbie nechat jakýkoli vzkaz. Ve druhém pokojíčku navštívíte hudební studio plné světel a efektů. Chybět nebude ani obrazovka a opravdový mikrofon. Třetí pokojíček vás přenese do světa malých víl a princezen, ve čtvrtém si s Barbie upečete sladké muffiny, cupcaky, vafle a další dobroty. Vždy bude k dispozici fotopoint s kostýmy a zrcadlem, abyste si mohli odnést krásné fotky na památku.

S Barbie to navíc můžete rozjet i na pódiu. Celý den vás čeká tancování s Barbie Crew, karaoke Barbie Song i soutěže a hry o krásné ceny. V Barbie akademii si budete moci nastudovat celou historii oblíbené panenky, čeká vás celkem šest poznávacích stanovišť. Ale ani to ještě zdaleka není všechno. Budete moci obdivovat výstavu sběratelských panenek Barbie, zatočit Barbie kolem štěstí, v převlékací zóně se můžete stát kýmkoli dle libosti, občerstvíte se v Barbie sladkém baru či si vyzkoušíte, jaké je to být opravdovou Barbie a mnoho dalšího. V sobotu v 11. hodin tedy na značkách v Metropoli Zličín, program trvá do 18. hodin. „Určitě přijďte, na všechny se moc těším. Užijeme si společně úžasný den,” zve všechny Dominika Myslivcová.

Foto: falo.cz

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama