reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 22.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Bára Uhrová: Kráska, která randila s fotbalovou hvězdou a svět po ní šílí

Led 6, 2020 | Nejnovější

reklama

Možná jste o ni ještě vůbec neslyšeli a říkáte si, o kom to zase píší. Ale pozor, Bára Uhrová už má za sebou kariéru, kterou by jí mohla závidět většina českých modelek. Pracovala v Londýně, Miláně, Paříži, New Yorku i dalších destinacích a v portfoliu má klienty z řad věhlasných značek. Slávu v Česku nijak nevyhledává, vlastně k tomu ani nemá důvod. 

Valentino, Max Mara, Vogue, Gucci, Salvatore Ferragamo a řada dalších slavných značek se už dnes může pyšnit tím, že dala práci mladé Češce Báře Uhrové. Ta už díky modelingu procestovala doslova celý svět, navíc dva roky žila v Německu a ve Švýcarsku se svým bývalým partnerem, rakouským fotbalovým brankářem Heinzem Lindnerem. Ten byl několik let jedničkou své země. Jasně, kdekdo může svraštit obočí a mumlat cosi o modelkách a „kopačkách“. Je však třeba si uvědomit, že tyto dva světy k sobě mají hodně blízko, pravidelně se setkávají na nejrůznějších akcích. Je to stejné, jako kdyby se někdo pozastavoval nad tím, že se dala dohromady servírka s pravidelným hostem restaurace, kde pracuje. Přitom na tom samozřejmě není nic divného.

Svět se o Báře Uhrové postupně dozvídá už zhruba devět let. Tak dlouho už cestuje po zeměkouli a živí se jako modelka. „S Českou republikou se to vůbec nedá porovnávat. V zahraničí jsou jiné možnosti než u nás,“ usmívá se sympatická brunetka. V Brně prvním rokem studuje prestižní Newton College, která v tuzemsku patří mezi vůbec nejlepší vysoké školy nejen díky osobnímu přístupu, ale také širokým možnostem, které svým studentům nabízí. Právě studium je pro ni velmi důležité. Zřejmě i proto, že jako vzor uvádí své rodiče, kteří ji na opravdový život velmi dobře připravili. Kvalitní vzdělání bylo vždy jejich podmínkou pro to, aby se Bára mohla věnovat modelingu. „Jsem jim za hodně vděčná. I díky nim mohu dnes dělat práci, která mě baví a díky které poznávám svět. Věřím, že jednou budu jako oni.“ 

Když Báru posloucháme a sledujeme její chování, nemáme důvod pochybovat. I když by už klidně mohla chodit „s nosánkem nahoru“, zůstává naopak nohama pevně na zemi. Zřejmě se tu projevuje výše zmíněný fakt, že už má velké zkušenosti se zahraničím. Tam se většinou počítá jen odvedená práce. Řeči a sliby tam ještě nikoho na přehlídková mola a před slavné fotografy nedostaly.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama